+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Aile içerisinde çıkan tartışmanın sonuçları ! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ahmetnedim
  Üye
  Reklam

  Aile içerisinde çıkan tartışmanın sonuçları !

  Reklam

  Aile içerisinde çıkan tartışmanın sonuçları ! Mumsema merhaba , ufak bir sorundan dolayı kardeşimle evde tartışmaya başladım. Tartışma devam ettikçe birbirimize daha fazla sinirlendik Söylediği bazı kelimelerden dolayı sinirlerime hakim olamayıp telefonunu masaya fırlattım o sıra aramızda tartışmayı durdurmak diyelim bulunan annem. Bana bir tokat çaktı hemde sağlam peşinden 2 tane daha. Ben ne olduğunu anlamadım aşırı sinirlendim ve artık bu durumdan dolayı yüzüne bakmıyorum konuşmuyorum konuşacakta Değilim 1 hafta geçti , bana bu yapılanı Unutamıyorum. 27 yaşındayım durum aynen izah ettiğim gibi gelişti. Bi empati yapın. Ben konuşmayarak günah işliyormuyum bu durum benim Hayatımı olumsuz etkiler mi ?

 2. altan_07
  Emekli

  Cevap: Aile içerisinde çıkan tartışmanın sonuçları !


  Reklam


  Allah kısa sürede İnşallah barışmanızı nasib eyler analarımızın hakları ödenemez İnşallah Rabbim barıştırır

 3. mucahid84
  Emekli
  öncelikle selamünaleyküm kardeşim ben soruyu okuyup az çok empati yaptım bende 30 yasındayım bende zamanında az çok senin durumun yasamış biriyim ama şu an senin durumuna düşmüş olsam inan bir dakka bile beklmem hemen gider elini öperim he bunu neden söylüyorum annemizin kıymetini bilmek gerek onlar bu gün yanımızdalar yarın yoklar inşallah ben bu yazıyı yazdığımda sen onunla çoktan aradanki sorunları düzeltmiş olasın
  selamünaleyküm.

 4. musab
  Hadis Öğrencisi
  Bu soruyu sormak bile gereksiz.Anne ile konuşmayabilirsiniz diyebileceğimizi mi sandınız?

+ Yorum Gönder