+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Herkes yazabilir Saçlarım için yardım lütfen Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kayra
  Emekli
  Reklam

  Herkes yazabilir Saçlarım için yardım lütfen

  Reklam

  Herkes yazabilir Saçlarım için yardım lütfen Mumsema Saçlarım dökülüyor ve kel olmak istemiyorum özellik abdest alırken mest sırasında dökülüyor ve bu benim namaza karşı şevkimi kırıyor. Lütfen saçlar için kullandığınız bir ürün veya dua varsa yazın yoksa bana dua edin lütfen

 2. tekturk
  Devamlı Üye

  Cevap: Herkes yazabilir Saçlarım için yardım lütfen


  Reklam


  Sac dökülen yerlere sogan veya sarmisak sürülmelidir....
  Ayrica her türlü sampuani terk edip , bir aktar`dan (yani dogal ürün satan yerde) sac dökülmesine engel olan vede sac köklerini kuvvetlendiren sabun alip onunla sacini yikamalisin..
  Sana tavsiyem bu dediklerimin hepsini ilk önce sacini kazitip yaptirmandir ki en iyi neticeyi alabilmen icin..
  hicbir sey seni ibadetlerinden alikoymasina engel degildir vede engel olmamasi lazim..

 3. 1ht1baron
  Üye
  Aynı sorun bende de var. Hem deli gibi yağlanıyor hem de seyrek. Her kafamı mest ettiğimde daha da yağlanıyor. Saçlar yapış yapış oluyor. Koskoca tıpta güya her şeye çare var. Hani nerede var? Saç dökülmesinin ve yağlanmasının çözümü diye bir şey YOK. Aktardan sabun da aldım hiçbir halta yaramadı. Saç kazıtmak ya da kısa tutmak da işe yaramıyor. Saçlar yıkadıktan 12 saat sonra parıl parıl. Delirecem ya. Doktorlar da robot gibi hep aynı şampuanı tavsiye ediyorlar. Dedikleri şampuan da internet ortamında kimseye bi faydası dokunmamış ürünler. Zaten doktorların ve ezcacıların tüccarlardan farkları yok. Ezbere ilaç veriyorlar.

+ Yorum Gönder