+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah ın sevdiği kulmuyum yoksa sevmedigimiyim anlayamiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. StayAway
  Üye
  Reklam

  Allah ın sevdiği kulmuyum yoksa sevmedigimiyim anlayamiyorum

  Reklam

  Allah ın sevdiği kulmuyum yoksa sevmedigimiyim anlayamiyorum Mumsema Ben 22 yaşındayım ve kendimi çok günahkar bir kul olarak hissediyorum ve bir çok gunahada battim zina hırsızlık gibi şeylerden hep uzak durdum istimla günahım çok oldu geçenlerde oruç tuttum içimden geldiiftirami acicakken dedim ki Allah ım 1 2 köpek gelsede onlara biraz ekmek versem dedim ve yemegim bitmek üzereyken köpek hakikaten geldi sonra bi kızla konuşuyordum dedim ki Allah ım bu kızı hayırlı ise bana nasip et dedim ve konuştuğum kişinin sitedeki hesabı kapandı birden çok şaşırdım sanki diyorum ki sanki Allah benim dünyada yaptıklarımı ahiretime degilde dünyada ödüyor sürekli bu düşünceler den kurtulamıyorum neden böyle oluyor diyorum

 2. السﻻم عليكم
  Üye

  Cevap: Allah ın sevdiği kulmuyum yoksa sevmedigimiyim anlayamiyorum


  Reklam


  Selam aleykum kardeşim
  Ne güzel ki Rabbim suallerine cevap veriyor mutlu Olman O'na kulluğunu emrettiği gibi yapman gerek. Günahlarına tövbe et. Allah cc tövbe eden kullarını çok sever ibadet eden gençleri çok sever bu düşüncelerden arınmalısın.

+ Yorum Gönder