+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Duam kabul mu oldu yoksa onun duasimi kabul oldu ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. StayAway
  Üye
  Reklam

  Duam kabul mu oldu yoksa onun duasimi kabul oldu ?

  Reklam

  Duam kabul mu oldu yoksa onun duasimi kabul oldu ? Mumsema Arkadaslar benim bi kızla beraberligim oldu 3 sene kadar sonra o bana ihanet etti.bana iftira attı dedigine göre o an ki kizginlikla söylemiş bana çok dua ettigini ve karşıma birinin çıkmasını çok istemiş çok dua etmiş bende yıllarca belki bu şekilde dua ettim ve kader ışte biri ile tanıştım ailesi o kadar zengin ki kızın altinda 260 bin liralik mercedes var ama çok iyi ve merhametli biri yani hani hiç zengiik havası yok bana şunu dedi benim cebimde param olsa yardıma ihtiyacı olan insana vermedikten sonra ne kıymeti var dedi dışarda yemek yiyecegime ona veririm o parayı gider evde yerim demişti öyle biri bende böyle birini arıyordum zenginlik önemli degil zaten umrumda da degil zengin olmasına rağmen bana çok farklı iyimser cevremdekiler gibi degilsin dedi benim dusuncelerimi ve fikirlerimi çok begendigini söyledi bende şüpheye düştüm acaba benim duam mı kabul oldu yoksa onun mu hayirlisini istedim hep zaten çok şüpheye düşüyorum hep Allah beni sevmiyor. Gibi geliyor bana bıktım bu suphelerimden

 2. Ahmet
  Devamlı Üye

  Cevap: Duam kabul mu oldu yoksa onun duasimi kabul oldu ?


  Reklam


  bi kızla beraberligim oldu 3 sene kadar
  Bunu müslümanların içinde yazmaktan utanmıyor musun
  Ben üç sene haram işledim milletin namusuyla gezdim demek ayıptır günahtır

 3. StayAway
  Üye
  Ben ne yaptım ya beraberligim oldu dedim sadece konuştum ayrica 1 kere buluştuk zaten fazlada konusamiyorduk o kadar yazdığım şeyden sen bunumu anladın sadece?

+ Yorum Gönder