+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İnternet üzerinde oynanan online oyunlarda hile yapmak kul hakkı mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  RuthLess
  Üye
  Reklam

  İnternet üzerinde oynanan online oyunlarda hile yapmak kul hakkı mı?

  Reklam

  İnternet üzerinde oynanan online oyunlarda hile yapmak kul hakkı mı? Mumsema merhaba , aklımda bir soru var buraya dökmek istiyorum . bir oyun oynuyorum . o oyunda bir gün hata oluşuyor ve altınlar bedavaya alınabiliyor ama sadece bazıları yapabiliyor . bende yapabiliyorum . bu hata kısa bir süre sonra kapanıyor . bundan herkes yararlanamıyor sadece az kişi yararlanabiliyor . bu oyun emek isteyen bir oyun seviye falan yapıyosunuzz sonra para biriktiriyosunuzz . emek yani . ben şimdi kolay yoldan aldığım için o altınları harcarsam kul hakkı yemiş olurmuyum ?

 2. 2
  Katade
  Devamlı Üye

  Cevap: İnternet üzerinde oynanan online oyunlarda hile yapmak kul hakkı mı?


  Reklam


  Bu sorular, ancak boş ve hedefsiz insanların meşguliyeti olacak işlerle alakalıdır. Biz ise, Müslüman insanların ciddi işleri ile ilgilenmeye çalışıyoruz.

 3. 3
  aras12
  Emekli
  Bİ nebze günah sayılır kardeşim çünkü oyunda dahi o kadar çaba sarfedip para kazanan kişi haksız konuma düşer sen daha önceden bunun günah olduğunu bilmiyorsan tövbe et

+ Yorum Gönder