+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Helallik alındıktan sonra yapılacak başka bir şey var mıdır Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Losof
  Devamlı Üye
  Reklam

  Helallik alındıktan sonra yapılacak başka bir şey var mıdır

  Reklam

  Helallik alındıktan sonra yapılacak başka bir şey var mıdır Mumsema Selamun aleyküm. Arkadaşlar ben mesela kağıt peçete gibi şeyleri yakarım bazen balkonda yakarken annem bir daha bişe yakarsan hakkımı helal etmem dedi sonra dedim anne o sözünü geri al ve aldı helallik istedim onuda aldım şimdi tekrar birşey yaksam o balkonda hakkı harammı olur

  Lütfen cevap verin benden sonra konu açanlara cevap geliyor fakat beni yok sayıyorsunuz

 2. musab
  Hadis Öğrencisi

  Cevap: Helallik alındıktan sonra yapılacak başka bir şey var mıdır


  Reklam


  Kendi konunuza cevap yazarsanız sorunuz cevaplanmış görünür ve konuya bakmayız.Sabırlı olun daha soruyu açalı kaç saat olmuş?Forum kurallarına uyun.Şuan size ceza vermemiz gerekirken ben yine dayanamıyorum sorunuza cevap veriyorum.Bir daha musamaha göstermeyeceğimden emin olabilirsiniz.

  Sorun yok,zaten geri almış.Ama bu tarz cümleleri kullanmaktan kaçınmak gerekir.Yok şunu yaparsan hakkımı helal etmem,yok bunu yapmazsan sana sütüm haram olsun gibi vs.

 3. Losof
  Devamlı Üye
  Dinim hakkında yeteri bilgim olmadığından lütfen anlayış gösterin bunları düşündükçe içim kararıyor hayata devam edemiyorum anlayışınız için Allah razı olsun senden kardeşim

 4. musab
  Hadis Öğrencisi
  Bak kendin de diyorsun dinimi tam bilmiyorum diye.Şimdiden başla bir şeyler öğrenmeye.

  Bizim için sorun yok,sen istersen kendi mesajının arkasına 50 mesaj yaz.Ama forum sence o zaman ne hale gelir?Çöplük olmaz mı?Her yerin kuralı olduğu gibi bu forumun da kuralları var.Okumanı ve uymanı tavsiye ederim.

+ Yorum Gönder