Konusunu Oylayın.: Ne olduğunubilmiyorum ama evde dolaşıyor

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Ne olduğunubilmiyorum ama evde dolaşıyor
 1. 22.Haziran.2014, 17:00
  1
  balıkçı
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Haziran.2014
  Üye No: 103934
  Mesaj Sayısı: 1
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Ne olduğunubilmiyorum ama evde dolaşıyor


  Ne olduğunubilmiyorum ama evde dolaşıyor Mumsema 2-3 yıl kadar oluyor birgün duvardan vurulma sesi geliyor ben salondayım kardeşim kendi odasında gittim duvara neden vuruyorsun dedim. abi be nvurmuyorum dedi. kim vuracak başka dedim. yine ses devam etti. gel dedim yanıma otur bakalım olacak mı yine. ve aynen olmaya devam etti.Sabahlara kadar sürdü yapma diye bağırdığımda sinirlenerek ard arda vurduğunu bilirim bağzen yerdeki bir eşyayı üzerime fırlattığını da.Sadece ben duysam akli dengemden şüphe edicem.Bizzat bu sesleri duyanların sayısı 8 kişi kadar ailem karşı komşumuz akrabalarım.Size yemin ederim bigün sinirden elimle duvara melodi yaptım bunu çalsana diye çalmaya çalıştığım şarkıyı çaldı.2 tane hocaya da gittim çare olmadı.Duvara gece vurduğu sesleri anayolun karşısından duyan tanıdıklar oldu sizin evde inşaat mı yapılıyor diye sordular.Bu varlık bana zarar vermiyor bizzat şekilde. Duvara vurduğu gibi bana vursa sanıırm ölürüm.Googlede araştırma yaparken cinlerle irtibatı olan birinin onu yakalatıp yakması gerekir sonucuna vardım kısmen.Bundan kurtulmanın yöntemini biliyorsanız lütfen yardımcı olun bana.dua ederim size.Evin içinde adımlarını duyuyorum bunu yaşamak kolay değil, yardımcı olandan allah razı olsun.


 2. 22.Haziran.2014, 17:00
  1
  balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  2-3 yıl kadar oluyor birgün duvardan vurulma sesi geliyor ben salondayım kardeşim kendi odasında gittim duvara neden vuruyorsun dedim. abi be nvurmuyorum dedi. kim vuracak başka dedim. yine ses devam etti. gel dedim yanıma otur bakalım olacak mı yine. ve aynen olmaya devam etti.Sabahlara kadar sürdü yapma diye bağırdığımda sinirlenerek ard arda vurduğunu bilirim bağzen yerdeki bir eşyayı üzerime fırlattığını da.Sadece ben duysam akli dengemden şüphe edicem.Bizzat bu sesleri duyanların sayısı 8 kişi kadar ailem karşı komşumuz akrabalarım.Size yemin ederim bigün sinirden elimle duvara melodi yaptım bunu çalsana diye çalmaya çalıştığım şarkıyı çaldı.2 tane hocaya da gittim çare olmadı.Duvara gece vurduğu sesleri anayolun karşısından duyan tanıdıklar oldu sizin evde inşaat mı yapılıyor diye sordular.Bu varlık bana zarar vermiyor bizzat şekilde. Duvara vurduğu gibi bana vursa sanıırm ölürüm.Googlede araştırma yaparken cinlerle irtibatı olan birinin onu yakalatıp yakması gerekir sonucuna vardım kısmen.Bundan kurtulmanın yöntemini biliyorsanız lütfen yardımcı olun bana.dua ederim size.Evin içinde adımlarını duyuyorum bunu yaşamak kolay değil, yardımcı olandan allah razı olsun.

 3. 22.Haziran.2014, 17:13
  2
  musab
  Hadis Öğrencisi

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 28.Mayıs.2011
  Üye No: 87643
  Mesaj Sayısı: 5,246
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 53
  Bulunduğu yer: "İslam Düşüncesinde Sünnet" okuyorum

  Cevap: Ne olduğunubilmiyorum ama evde dolaşıyor
  Burada sorununa çözüm bulamazsın.Bu işlerden anlayan hocalara gitmen lazım.Ayrı bir ilim dalıdır cin meselesi.


 4. 22.Haziran.2014, 17:13
  2
  Hadis Öğrencisi  Burada sorununa çözüm bulamazsın.Bu işlerden anlayan hocalara gitmen lazım.Ayrı bir ilim dalıdır cin meselesi.

 5. 22.Haziran.2014, 17:19
  3
  Misafir

  Cevap: Ne olduğunubilmiyorum ama evde dolaşıyor

  tşk ederim.


 6. 22.Haziran.2014, 17:19
  3
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir
  tşk ederim.
+ Yorum Gönder