+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Çok fazla terliyorum ve cuma namaznda insanlar rahatsız oluyor! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. KRM
  Üye
  Reklam

  Çok fazla terliyorum ve cuma namaznda insanlar rahatsız oluyor!

  Reklam

  Çok fazla terliyorum ve cuma namaznda insanlar rahatsız oluyor! Mumsema Selamün aleyküm ben normalde cok terlemekten utanmam ama namazda terli terli saf oluşturmusken yandaki adamların rahatsz olduğunu 2 rekatlık cuma namazı sonrası adamlrn ısık hızıyla(ki en ön saflardan) arkaya gittiklerini orda sünnetleri kıldıklarını görünce durum deisti ter bezlerimi aldırmak caiz midir bu durum icin?hani Allahın verdiği vücudu hayati bi önem arz etmedikce deistirmeyin diorlar ya ailem de öyle dior ama burdada önemli birseye mani olmuormu

 2. senisende
  Üye

  Cevap: Çok fazla terliyorum ve cuma namaznda insanlar rahatsız oluyor!


  Reklam


  Bende de aynı durum var ve hiçde umrumda değil açıkcası Allah verdiyse vardır bir bildiği! Sen günde sabah akşam duşunu al ikincisi ter kokusu yediğin yemeklerle de alakalı diye biliyorum . Veya kiloluysanız zayıflayabilirsiniz.

 3. Şema
  el-âsa limen âsa
  Her gün duş al ve koltuk altı koku önleyici jel kullan.
  Bir de güzel koku sürün misk amber gibi

 4. KRM
  Üye
  Dediğiniz şeylerin çoğunu yapıorum ama işe yaramıyor alex de sozadanda cok terliorum sağlığımla ilgili başka bi hastalığın belirtisi olabileceğini ileri sürüorum ama ailem abartımı deyip duruor dinnemiorlar beni sukret diorlar

 5. AdidasS9494
  Üye
  doktora git ter bezlerin gereğinden fazla çalışıyordur doktara gitmekte fayda var

 6. Şema
  el-âsa limen âsa
  tavsiyem bir cildiye doktoruna görün bakalım ne diyecek
  Çok terlemek kötü olmaya bilir ama kötü kokmak çok kötü
  camiye gitmeye bile engel

 7. KRM
  Üye
  Allah razı olsun annadm ailemi zorluyayım ozaman

 8. @hmet
  Üye
  Bugün biri yanına oturdum camide koltuk altı leş gibi kokuyordu.
  Bir çare bulun bu duruma

 9. Misafir
  kesinlikle ter kokusuna çare bulmalısınız. kişisel temizliğe çok dikkat edilmeli, sık duş alınmalı, deodorant hafif kokular vs kullanılmalı yine olmuyorsa mutlaka doktora gidilmeli. bu konuda kaygısız olmadığınız için ve çare aradığınız için sizi tebrik ediyorum. hiç umursamayan insanlara ne demeli?

+ Yorum Gönder
cok terliorum su gibi