+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Babam Çok Yalan Söylüyor ve Küfür Ediyor Lütfen Yardım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. estel
  Üye
  Reklam

  Babam Çok Yalan Söylüyor ve Küfür Ediyor Lütfen Yardım

  Reklam

  Babam Çok Yalan Söylüyor ve Küfür Ediyor Lütfen Yardım Mumsema Merhabalar Babam Çok Yalan Söylüyor Ve Dayanamıyorum Gerçekten Soğudum Babamdan Hani Diyorlar ya Nefret Onun Gibi Birşey Oldu Ama Çok Çok Seviyorum Çok Acıyorumm Ona Düzelmesi İçin Ne Yapmalıyım Baba Çok Yalan Söylüyorsun Diyemiyorum Utanıyorum Çok Küfür Ediyorsun Söylüyemiyorum Utanıyorum Çıkmaza Girdim Öbür Dünyada Allaha Nasıl Cevap Verecek Ya ÇOK Endişe Ediyorum Çıkmaza Girdim Ne Yapmam Lazım ?

 2. sultans
  Devamlı Üye

  Cevap: Babam Çok Yalan Söylüyor ve Küfür Ediyor Lütfen Yardım


  Reklam


  Allah sana ve ailene sabırlar versin,babanıda tez zamanda ıslah etsin,gerçekten zor bir durum...

 3. Misafir
  Mumsema Merhabalar Babam Çok Yalan Söylüyor Ve Dayanamıyorum Gerçekten Soğudum Babamdan Hani Diyorlar ya Nefret Onun Gibi Birşey Oldu Ama Çok Çok Seviyorum Çok Acıyorumm Ona Düzelmesi İçin Ne Yapmalıyım Baba Çok Yalan Söylüyorsun Diyemiyorum Utanıyorum Çok Küfür Ediyorsun Söylüyemiyorum Utanıyorum Çıkmaza Girdim Öbür Dünyada Allaha Nasıl Cevap Verecek Ya ÇOK Endişe Ediyorum Çıkmaza Girdim Ne Yapmam Lazım ?
  ALLAH yardımcın olsun

 4. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  Öbür Dünyada
  öbür dünya lafı yanlıstır . ölümden sonra berzah alemi daha sonra ise cennet ve yahut cehennem .

  babanın yalan söylemesini biz engelleyemeyiz lakin sen babanı tatlı bir dille uyar ama tavrını koyma ona yardımcı ol. o kötü yolu sectiyse senin yapabilecegin bişi yok sadece dua edebilirsin .

+ Yorum Gönder