+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ablam düğün istiyor ben girmek istemiyorum ne yapmalıyım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hatalar
  Devamlı Üye
  Reklam

  Ablam düğün istiyor ben girmek istemiyorum ne yapmalıyım

  Reklam

  Ablam düğün istiyor ben girmek istemiyorum ne yapmalıyım Mumsema Ablam dugun yapmak istiyor ne kadar gunahini anlatmaya calissamda ben istiyorum diyor . Bak annemle ben istemiyoruz girmeyi dusunmuyoruz. Bizim huzursuz oldugumuz yerde nasil eglencen diyoruz. Ben evlenirken mutlu olursunuz diyor.ALLAH hepimizi islah etsin. Karsi tarafta aşiret dugun isterler buyuk ihtimal. Ben dua ediyorum umarim hayirlisiyla dugun degilde dine uygun bir seyler olur diye . Sizde dua edin lutfen ne yapmaliyiz bu konuda ? Şimdiden. ALLAH. Razi olsun.

 2. hatalar
  Devamlı Üye

  Cevap: Ablam duğun istiyor. ben girmek istemiyorum.ne yapmaliyim ALLAH rizasi icin yardim edin


  Reklam


  bir bilen yardımcı olabilir mi lütfen ?

 3. Misafir
  Selamn aleykum .. Bn de bu konu uzerinde bilginz varsa yardm almk istiyorum.. Ben dugunumu kuranli yapmk istiyorum ilerde insaallah ama sozlum bna pek scak bkmiyor bnm bir kere dugunm olcak diyor ve eglnce ypmk istedgni soyluyor ALLAH bliyor icmde hp bir sknti olrk kldi ve karsi cikamiyorm bnden anlaysli olmami istiyor ve cogu zamn erkk tarafnn dedgi oluyor bn bu drumda ne ypmliyim yardmci olur musunz ?

 4. hatalar
  Devamlı Üye
  doğru düzgün cevap verende yok .. başka siteden araştıralım.. ama bence katılmamak daha doğru ALLAH'ın emri..

 5. musab
  Hadis Öğrencisi
  Meşru eğlenceli düğün caiz.Ama mesele hep kadın-erkek karışık olmasından çıkıyor.

 6. Şii
  Emekli
  Hatalar kadeşim,
  Peygamberin hayatından bir örnek sizin durumunuzu aydınlatır. Hazreti Muhammed(s.a.a) küçükken halaları putlar için düzenlenen bir törene onu da götürmek istemişler. Hz. Muhammed(s.a.a) ne kadar git mek istemediyse de mecburen gitmiştir. Sizinki de bu durum, yapılcak bir şey yoksa gidin Allah gazap etmez yani. Annenize de bu bilgiyi verin.

+ Yorum Gönder