+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gözümde ki rahatsızlıktan dolayı namazlarım da huşu olmuyor. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sstrn
  Devamlı Üye
  Reklam

  Gözümde ki rahatsızlıktan dolayı namazlarım da huşu olmuyor.

  Reklam

  Gözümde ki rahatsızlıktan dolayı namazlarım da huşu olmuyor. Mumsema Selamun Aleykum

  Gözümde son 3 gündür(galiba) su renginde sümüksü bir akıntı oluyor. Akıntı dediğimde çapak gibi oluyor işte ve bu durum her zaman tekrarlıyor ben siliyorum 15 20 dakika veya daha fazla süre sonra tekrar bakıyorum tekrardan çıkmış ve bazen ağrılı çıkıyor bazen ağrısız inanın 5 dakika da abdest alıp 3 dakikada 4 rekatlık namazımı kılıyorum. Ne huşu var ne okuduğumu anlama var ne de tadil-i erkan var. Neden diye sorarsanız gözüm ağrıyıpta o sümüksü sıvı çıkıp(çıkıyor derken gözümden dışarı taşmıyor sadece göz pınarımda kalıyor) abdestimi bozmasın diye. Doktora gittim ilaç yazdı ama fayda etmeyecek gibi internetten baktım da herhalde alerji gibi birşeymiş ve bu bahar aylarında oluyormuş ve bazen geçmediği de oluyormuş. Eğer böyle olursa ben biterim. Ne cemaate gidebiliyorum ne de namazım da huşu var. Bu konuda dinimizin sağladığı bir kolaylık var mı ?

 2. fevziay
  Devamlı Üye

  Cevap: Gözümde ki rahatsızlıktan dolayı namazlarım da huşu olmuyor.


  Reklam


  Allah şifa versin.
  Kardeş sen bir din alimine, iyi bir hoca veya müftüyer bu halini anlat gözlerini göster ki sağlıklı bir fetva olsun.

 3. sstrn
  Devamlı Üye
  Bugün bir imama sordum '' Hocam gözümde şöyle şöyle bir rahatsızlık var. Bazen ağrılı bazen ağrısız sümüksü bir madde çıkıyor ama gözümden dışarı taşmıyor, göz pınarlarımda kalıyor. Bu durum abdesti bozar mı ? diye sordum. Bozmaz dedi. Hamdolsun ki artık namazlarımda huşuyu yakalıyorum.

+ Yorum Gönder