+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Rüyadaki heyecanlamadan dolayı gusül gerekir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sedaozturk09
  Üye
  Reklam

  Rüyadaki heyecanlamadan dolayı gusül gerekir mi ?

  Reklam

  Rüyadaki heyecanlamadan dolayı gusül gerekir mi ? Mumsema Sabah namazını kıldıktan sonra yattım.Aklınıza artı 18 bir şey gelirde heycanlanırsınız ya rüyamda birden 3-4 saniyelik öyle bi heyecan hissettim.Cinsel münasebet filan görmedim.Uyandığımda tuvalete gittim afedersiniz çamaşırımda bir şey yoktu ama yaşlılık hissettiğim için peçeteyle kontrol ettim her zaman gelen akıntıdan vardı.Böyle şeyleri düşünmemek için kendimi hep zorlarım.Uyumadan önce de düşünmeyeyim diyodum.Acaba psikolojik mi oldu diye de geldi aklıma.Şeytanın vesvesesine de uymak istemedim.Size iki şey sormak istiyorum.
  1-Şimdi benim gusül almam gerekir mi ?
  2-Şimdi benim bu konuda şüpheye düştüğüm için guslüm bozuldu mu ? Bir arkadaşım şüpheye düşersen guslün bozulur demişti o yüzden aklıma takıldı.
  5 vakit namaz da kılan bir insanım günaha girmek istemiyorum.

 2. sedaozturk09
  Üye

  Cevap: Rüyadaki heyecanlamadan dolayı gusül gerekir mi ?


  Reklam


  Adım yazdığı için de bayan olduğumu belirtmedim.

 3. Şema
  el-âsa limen âsa
  Rüyada görülen ne olursa olsun fark etmez Meni çıkmadığı sürece gusül gerekmez.

 4. sedaozturk09
  Üye
  Alıntı Şem'a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Rüyada görülen ne olursa olsun fark etmez Meni çıkmadığı sürece gusül gerekmez.
  Bi ıslaklık vardı ama peçeteyle baktığımda her zaman gelen beyaz akıntı olduğunu gördüm.Kadının menisinin de sarı olduğunu bildiğim için gusül almadım.Şeytan da böyle durumlarda veriyor hemen vesveseyi.

+ Yorum Gönder