+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Küfrü gerektiren seyleri düsüniyorum lütfen yardim edin Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. selam
  Emekli
  Reklam

  Küfrü gerektiren seyleri düsüniyorum lütfen yardim edin

  Reklam

  Küfrü gerektiren seyleri düsüniyorum lütfen yardim edin Mumsema Selamunaleykum,
  ben Ateist Islam düsmanligi kisilerle konustugumda veya Forumlarda bunlarin paylasimlarimi gördügümde aklimda sapik seyler geciyor. Kendimi kayip etmis gibi hissediyorum. Bunun hikmeti nedir? Lütfen yardim edin bana.

  Simdiden Allah sizden razi olsu

 2. Şii
  Emekli

  Cevap: Küfrü gerektiren seyleri düsüniyorum lütfen yardim edin


  Reklam


  Vesvesedir kardeşim. Küfür etsen İslam'a(haşa) bundan şüphe etmezsin. Aklına bu tür şeylerin gelmesi senin imtihanındır. Sen o düşüncelere uymayıp küfür etmemişsin ve bu imtihanı geçmişsin. Zamanla yaş ilerledikçe insan vesvese sıkıntısından kurtuluyor bir de. Dert etme dua et.

 3. selam
  Emekli
  Cevap icin tesekkür ediyorum. Insallah vesvesedir. Korkuyorum!

 4. Şii
  Emekli
  Kardeşim İslam'da 1. mantık Allah'tan korkmaktır. "En hayırlı azık takvadır.(Allah korkusu)"
  Size olumsuz düşünceler geliyor ama Allah'tan korktuğunuz için o düşüncelerden rahatsızlık duyuyorsunuz. Allah'tan yeteri kadar korkmasaydınız ya da hiç korkmayanlardan olsaydınız o vesveselere uyup dinden çıkmıştınız zaten.

 5. Misafir
  Selam kardeşim bu düşünceler şeytanın vesveselerindendir.Ancak buna sebep olan ateist inkarcı kişilerden üzak durmanız ayrıca bu tur ateist düşüncelere sahip internet sitelerindende uzak kalmanız ve bunların yerine Allah korkusu taşıyan iyiliği tavsiye eden kötülükten sakındıran dostlar edimezi tavsiye ederim.Vesveselere önem verdikçe vesvese büyür önem vermezseniz zamanla kaybolur gider.

+ Yorum Gönder