+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Normal bir dizi izlerken birden meni mi veya mezi mi anlayamadım YARDIM LÜTFEN ! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Agah
  Üye
  Reklam

  Normal bir dizi izlerken birden meni mi veya mezi mi anlayamadım YARDIM LÜTFEN !

  Reklam

  Normal bir dizi izlerken birden meni mi veya mezi mi anlayamadım YARDIM LÜTFEN ! Mumsema Merhaba. Bir dizi izlerken bi bayanı düşündüm ama çok çok kısa bir düşünce birden penisim de bi (hareketlenme oldu ve bir sıvı geldi) gibi tuvalet e gidip baktım bir sıvı var ama rengi dahi belli olmuyor renksiz ve kokusuz bir sıvı bu durumda abdest almam gerekir mi ? Ayrıca çok vesvese geliyor neredeyse günlük abdest alıyorum kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen Teşekkürler.

 2. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun

  Cevap: Normal bir dizi izlerken birden meni mi veya mezi mi anlayamadım YARDIM LÜTFEN !


  Reklam


  Merhaba. Bir dizi izlerken bi bayanı düşündüm ama çok çok kısa bir düşünce birden penisim de bi (hareketlenme oldu ve bir sıvı geldi) gibi tuvalet e gidip baktım bir sıvı var ama rengi dahi belli olmuyor renksiz ve kokusuz bir sıvı bu durumda abdest almam gerekir mi ? Ayrıca çok vesvese geliyor neredeyse günlük abdest alıyorum kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen Teşekkürler.
  merhaba;

  meziden dolayı gusul gerekmez selametle...

 3. merhaba
  Devamlı Üye
  Bu açık sorularınız ve vesveselerinizle bize de kafayı yedirmek üzeresiniz.
  ----------------------------
  Mezi ve meni nedir öğren

+ Yorum Gönder