+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Proje ödevimi arkadaşmla paylaşmam kul hakkına girer mi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. BurakDündar
  Emekli
  Reklam

  Proje ödevimi arkadaşmla paylaşmam kul hakkına girer mi

  Reklam

  Proje ödevimi arkadaşmla paylaşmam kul hakkına girer mi Mumsema Şimdi bizim haftaya proje teslimimiz var ben nerdeyse çoğunu yaptım ama arkadaş yapmamış benden geçirmek istiyor. Bu porje nota etki ediyor ve etki ettiği içinde doğal olarak üniversite sınavınada etki ediyor. küsüratlarla okullara girilebiliyor ve girilemiyor ben eğer ödevi ona verirsem ben kul hakkına girmiş olurmuyum yoksa sadece omu kul hakkına girmiş olur ?

 2. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun

  Cevap: Ypatığım kul hakkına girermi


  Reklam


  Şimdi bizim haftaya proje teslimimiz var ben nerdeyse çoğunu yaptım ama arkadaş yapmamış benden geçirmek istiyor. Bu porje nota etki ediyor ve etki ettiği içinde doğal olarak üniversite sınavınada etki ediyor. küsüratlarla okullara girilebiliyor ve girilemiyor ben eğer ödevi ona verirsem ben kul hakkına girmiş olurmuyum yoksa sadece omu kul hakkına girmiş olur ?
  hazıra konmamak lazım herkes kendi yaptıgını yani hak ettigini alması lazım genede arkadaşına yapması için yol gösterebilirsin yani yardımcı olman gerekir.kopya ver demiyorum sadece yol göster.

+ Yorum Gönder