+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Üzerimde Babamın Ahı mı var? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Mertcantt
  Emekli
  Reklam

  Üzerimde Babamın Ahı mı var?

  Reklam

  Üzerimde Babamın Ahı mı var? Mumsema Arkadaşlar bu sıralar uykularım çok değişti.İki hafta önce ben ve babam kavga etmiştik.Yani kavga dediysemde bibirimize bağrıyorduk yani.Ama babam çok sinirlendi.Bende dışarıya çıktım sinirimden.İki haftadır uykularım kötüleşti.Geçen gece uyurken rüyamda bir ormandayız.Ben babam ve bir tane adam var.Adam telefonla konuşuyor tanımıyorum ben onu.Rüyamda biz yine babamla kavga ediyoruz ama.Ben ona o bana bağırıyor.Derken ben babama onun çok sinirleneceği birşey söylüyorum ve babam bana çok sert bir şekilde bağırıyor.Tam babam bana bağırırken ordaki adam üzerima atlıyor ve ben uyanıyorum.Ama tam uyandığım sırada sol kulağımda birisi bana bağrıyordu.Böyle tam bağırma gibi değil.Sanki uzun süre nefesini tuttukdan sonra nefes alırkenki ses gibi.O sıra çok korktum.

  Arkadaşlar acaba bu nedir.Bir arkadaşım üzerinde babanın ahı var git özür dile dedi.Acaba başka bir anlamı var mı bunun?

 2. OkanÇolak
  Üye

  Cevap: Üzerimde Babamın Ahı mı var?


  Reklam


  olabilir Anne Baba çok önemli elbette haklı dahi olsan baban saçmalasa bile(ki ben yapamıyorum )
  özür dileyebilirsin hem için rahat eder..

 3. tekturk
  Devamlı Üye
  Kardes sana önce bir hikaye ile cevap vermeye calisacagim..

  Zamanin birinde bir baba ogul tartisma yasarlar, olurdu olmazdi felan derken artik gencin gözü dönmüs ve babasina vurmaya baslamis..
  Her vurusda baba 3 , 5 adim ileriye savruluyormus...babanin hic bir karsi durusu veya feryat etmesi yok imis..bu vuruslar bir nehrin dibine kadar devam etmis. Ogul bir defa daha vursa baba artik nehire düsecekmis.. Baba bagirmis ``tamam dur artik`` diye... Gözü dönmüs sekilde olan ogul bagimis ``neden duracakmisim`` diye..
  Babasi demiski ``dur cünkü bundan sonrasini hak etmedim ben``
  Oglu afarlamis ``ne diyorsun sen``
  Agzi yüzü kan icindeki adam demiski ``bende senin yaslarinda iken babami burada dövdüm ama o son vurusu vurmadim , suya düsürmedim babami!!, yani simdiye kadar olani ben hak ettim ama bundan sonrasinin hak etmiyorum`` demis...

  Kardesim bu 3 günlük dünyada babanin bedduasini alma cünkü babanin yapacagi beddua bir ``ok`` gibi yerini bulur hic sasmaz!!
  Hic kimsenin yarina cikacaginin garantisi yok , bu yazimi okuyunca git babanin elini öp ve kendini afettir!! kendi lehine olur...yoksa aynisini senin evlatlarin sana yapar...
  Allah yar ve yardimcin olsun

 4. Xroad
  Üye
  anne ve baba ile münakaşa yaşamamalıyız ahı tutmasada günah.

 5. Şema
  el-âsa limen âsa
  Merhaba açtığım bu konunun silinmesini istiyorum. Özel hayatımda yaşadığım bilgileri paylaşmışım. Şuan bunların silinmesini istiyorum. Lütfen silin
  Konuda hiç bir özel bilgi yoktur.

  FORUM KURALLARI
  24: Üye olan her üyenin yazdığı mesajların hakkı yönetimindir. Yönetim ister siler veya bırakır. Üye yazdığı mesajda hiçbir hakkı yoktur. Hiçbir Üye mesajım silinsin deme hakkına sahip değildir.

+ Yorum Gönder