+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hangi durumda istimna yapılmalı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. beahchat
  Üye
  Reklam

  Hangi durumda istimna yapılmalı?

  Reklam

  Hangi durumda istimna yapılmalı? Mumsema Selamun aleyküm. hocam ben 21 yaşında bi delikanlıyım. sorum şu; ben hayatımda iç gece boşalması yaşamadım. çünkü hep elle istimna yaptım. fakat artık aklım başıma geldi tam 1 aydır istimna yapmıyorum ama rüyalanmada yaşamadım. bayağı meni birikmesi oldu .bunun sonucundada bazen cinsel yönden biraz zayıfladım. arada kızlara bakmaya başladım nadir ama ..bazen garip cinsel yazılar okuyorum. bazende garip cinsel hareketlerde bulunuyorum. yani bazen kendime dur dememde gecikme oluyor. böyle şeyler yapmak istemiyorum. affınıza sığınarak acaba rüyalanma için cevizli sucuk ve benzeri yiyecekler yiyip. bacak arasına yastık koymam uygun olur mu? veya istimna mı yapmam lazım? çünkü artık bazen vücudende rahatsız olmaya başladım.

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Hangi durumda istimna yapılmalı?


  Reklam


  Bu konular öğrenilmeli ama forumda arama yaparsanız onlarca konu var hemde aynısından.

  İstimna sadece zina endişesi varsa yapılabilir.
  Keyfi yaparsanız hem günah hem de cinsel hayatınız mahfolur.

 3. beahchat
  Üye
  tamam istimna konusunda haklısında. peki ben rüyalanmak için bir şeyler yapsam çabalasam bu günah mıdır? çünkü rüyalanamıyorum

 4. qwert12380
  Devamlı Üye
  Aynı sorun bende de var. Bi türlü rüyalanamıyorum. Acaba rüyalanmak için gece yatarken protein yüklü gıdalar yemek, yüzüstü yatmak veya cinsel hayaller kurmak günah mıdır? Hiçbir şey yapmayıp sadece beklersem rüyalanacağımı hiç sanmıyorum.

 5. Şema
  el-âsa limen âsa
  Uygunsuz konu

+ Yorum Gönder