+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İçime Cinmi girdi acaba? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Hafız Taha
  Emekli
  Reklam

  İçime Cinmi girdi acaba?

  Reklam

  İçime Cinmi girdi acaba? Mumsema S.a arkadaşlar içimde cin olduğuna şüpheliyim önceden namaz kılardım sure okurdum din derslerinde istekliydim çok araştırırdım.

  Şimdi çok yakın tanıdıklarıma karşı has almaya başladım kötü düşüncelerim var Allah korusun Allaha sığınacam ama canım istmiyor ne bileyim dilim istemıyor acaba bir cin bana aşık olmuş olabilirmi?

 2. ebubekir
  Üye

  Cevap: İçime Cinmi girdi acaba?


  Reklam


  kardesim münferit görüsüm cinden öte yana seytanın bu istikrarlı ibadetlerinden,Allah yolunda müttaki olmandan,güzel ahlaklı temiz huylu olusundan rahatsızlık duyup seni yolundan alı koymak istiyor ve denemeler yapıyor aklına kötü seyler sokuyor.Bence dogru olan bu tip selere aldırıs etmeyip iyi huylulukla güzel ahlakla ve ibadetlerle hayatına devam etmendir.

 3. Misafir
  namaz kılıyorsa bırakma derim ben kılıyordum bıraktım her türlü kötü düşünceler tekrar geri geldi

 4. islamustafa
  Üye
  Bu dediğin nefisle alakalı. Nefsin dünyaya meyil etmiş sen ise gaflete dalmışsın. Allah rızasından uzak ne varsa terket. Kalbini arındırmak için zikirle meşgul ol , salavatı da unutma. Dünya işlerini aksatma fakat dünya işlerini de Allah rızası için yap. Ailenle yakın ol , unutmaki ailenin rızası Allah'ın rızasıdır. Akrabalarınla iyi geçin onları ziyaret et. En önemlisi Kuran oku .çoğunlukla euzu besmele getir. daha yazılacak çok şey var ama gaflet çoğuna izin vermez. Sen ilk olarak tövbe et sonra dua et. gerisini getirmeye çalış... cümleleri emir kipiyle yazdım fakat asıl gayem öneride bulunmaktır. yanlış anlamazsın inşallah kardeşim. Hayırlı akşamlar

 5. okan çolak
  Üye
  İçinde cin var.%100 Eminim.Şeytan da cindir bilinen üzere suçu cinin üzerine atıp kaçma olaydann
  İsteksizsen şükret haline şeytan baktı sen iyisin imanlısın bozmak istedi küçük şeyleri takma azmet zorla

+ Yorum Gönder
cin mi var acaba icimde