+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bazı dualar ve okunuşları hakkında Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sstrn
  Devamlı Üye
  Reklam

  Bazı dualar ve okunuşları hakkında

  Reklam

  Bazı dualar ve okunuşları hakkında Mumsema Selamun Aleykum, Altta yazılı olan duaların okurken hangi harflerde peltek, boğazdan söylemek gerekli veya arapça olarak resim felan yükleyebilecek var mı internette aradım bulamadım. ?

  Allâhümme innî esbahtü üşhidüke ve üşhidü hamelete arşike ve melâiketeke ve cemîa halkıke bienneke entel'lâhu lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerîke leke ve enne muhammeden abdüke ve resûlüke.

  Allahümme ente rabbi,la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül-arşil’azimi.Ma şaellahu kane.Vema lem yeşe’lem yekün.La havle ve la kuvvete illa billahil’aliyyil’azim.A’lemu ennellahe ala külli şey’in kadir ve ennellahe kad ehata bikülli şey’in ilma

  Sübhanallahi ve-bi-hamdihi. Vela kuvvete illa billah. Ma şaellahu kane vema lem yeşe’lem yekün. A’lemü ennellahe ala külli şey’in kadir. Ve ennellahe kad ehata bi külli şey’in ilma.

  “Allahümme mâ esbaha bî min ni’metin ev bi ehadin min halkıke, fe minke vahdeke lâ şerîke leke, felekel hamdü ve lekeş-şükr”

  Sübhânallahi ve bi-hamdihi sübhânallahil-azîm

 2. NuN
  Üye

  Cevap: Bazı dualar ve okunuşları hakkında


  Reklam


  Sen günde 1 saat, bir hafta toplam 7 saat Kuran öğrenmeye zaman ayır
  yoksa bu harfleri çözemezsin

 3. sstrn
  Devamlı Üye
  Kuran'ı okumayı biliyorum. Bu yazdıklarımın arapçasını bulsaydım ordan okur buraya yazmazdım. Sadece arapçalarını bulamadığım için yazdım.

+ Yorum Gönder
Allahümme ente rabbi la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül-arşil,  allah