+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sabah namazına kalkıp namazı kılamamak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  Reklam

  Sabah namazına kalkıp namazı kılamamak

  Reklam

  Sabah namazına kalkıp namazı kılamamak Mumsema hocam ben eskiden sabah namazını camide cemaaetle kılmak için çaba harcar bazen yetişirdim yurdun kapısı açık olursa . ama ortalık çok sesiz ve ürpertici gibi geliyor bana o vakit yani ıssız gibi ayrıca yalan söylemim yolda giderken korkuyordum.
  o vakitte kokrmamak için özel bir dua varmı?
  yatsı vaktindede gidiyorum ama aynısı olmuyor?
  özellikle sabah vakti bazen kılmadan uyuyorum ? ortam çok sesiz oldugundan ve o vakitte korktugumu sanıyorum bundan nasıl kurtulabilirim yardım edin?

 2. musab
  Hadis Öğrencisi

  Cevap: Sabah namazına kalkıp namazı kılamamak


  Reklam


  sabah vakti kılmadan uyuyorum derken.evde kılıp mı yatıyorsun onu mu demek istedin.benimde en az gittiğim namaz sabah namazıdır.yazın 10dada bitse yatsı sorun yok.ama sabah vaktinde bende korkuyorum.hem okulun orda,hem evimin orda sabah vaktinde köpekler cirit atıyor.o saatte gelip geçene havlıyorlar.benim şansım buda

 3. sehervakti
  Devamlı Üye
  Hocam yav sığının Rabbime gidin inşaallah bişey olmaz biiznillah ben zincirlerimi kırabilsem korku falan dinlemem diye düşünüyorum yoksa gitmediğim içinmi böyle düşünüyorum bilmiyorum.gerçi yaşadığımız yerlerede bağlı .

 4. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  zaten bu aralar kılamıyorum . evde olunca kılabilirim sorun yok .ama yutta olunca iş değişiyor.
  kalkııncada gitmeye karar verince kaldıgım ilde yurttan camiye gitmek ürpertiyor yani köpek sesleri dediginiz gibi ha bide etrafta kimseler yook ıssız ve soğuk ürpertici yani blmiyom banamı öyle geliyor.

+ Yorum Gönder
yurtta sabah namazına kalkmak