+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cinler kıyafetleri yırtar mı ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Poyraz
  Üye
  Reklam

  Cinler kıyafetleri yırtar mı ?

  Reklam

  Cinler kıyafetleri yırtar mı ? Mumsema Selamün Aleyküm,Arkadaşlar benim sorum cinler kıyafetlerimizi yırtar mı? Yırtarsa neden?
  Son bir hafta içinde bir çok kıyafetimi yırtık olarak buluyorum.İlk gördüğümde dolaba sıkışmıştır diye düşündüm fakat daha sonra başka kazak ve pantolonlarım da yırtılmalar görünce bu işten şüphelenmeye başladım. Son zamanlarda evimize yabancı insanlar da girip çıkmadı. Bende cinlerden şüphelendim ama emin olamadım. Cinlerle ilgili üç beş olayda daha önce başıma gelmişti. Sizce ne olabilir? Aydınlatırsanız sevinirim,şimdiden teşekkür ederim..


 2. 2
  Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Cinler kıyafetleri yırtar mı ?


  Reklam


  Ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  Cinler eşyaya zarar verirler ama sen yine de onlara bağlama belki başka nedenlerden dolayıdır.

 3. 3
  Poyraz
  Üye
  Cevap için teşekkür ederim ama başka hangi sebepten olabilir ki ? Sadece benim kullandığım kazak ve pantolonlarım da oluyor. Çamaşır makinesinden olsa deri ceketim de yırtılmazdı. Farklı bir neden bulamadım Hayırlı aksamlar..

 4. 4
  Misafir
  Merhabalar ben ve ailem boyle pisişik olaylarla alakaliyiz hislerimiz cok kuvvetlidir son 2 aydir evde kendi kendine kirilan seyler surekli kaybolan esyalar oluyordu dun gece de ben yatagima yattim uyudum kalktiğimda yani su an farkkettim ki ustumdeki kiyafet ters cevrilmis hem ön kismi arkada hem de ters bu nasil olur neden dolayidir anlam veremedim fikriniz varsa yardimci olabilirmisiniz lutfen ? Tesekkurler

 5. 5
  Misafir
  Bence gece kalkıp uykuda kıyafetini çıkartıp tekrar giymiş olabilirsin uyurgezer gibi yani herşeyi cinlere baglarsan ugrasmayacaklari varsa da ugrasirlar .

+ Yorum Gönder