+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ezan sesini duymazsak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. bertan08
  Üye
  Reklam

  Ezan sesini duymazsak

  Reklam
 2. uxgxuxrx
  Üye

  Cevap: Ezan sesini duymazsak


  Reklam


  eğer bilmeden olmuşsa yani sen böyle olmasını istemediysen sorumlu olmazsın eğer bilerek olsaydı o zaman sorumlu olurdun

 3. TürkiyeEe.
  Üye
  Kardesim sorun olurmu bilmem ama ezan okunurken ezanı dinlemek ve tekrar etmenin sevap oldugunu duymustum :D ( Dikkatli olmanı tavsıye ederım )

 4. musab
  Hadis Öğrencisi
  ezan okunurken eğer tvde müzik dinliyorsak sesini kısan,ama aynı ses tonunda olan müziksiz tv kanalında sesini kısmayan bir ümmetiz

  ezana saygı var ama allaha saygı yok.neden mi?eğer sen namazı kılmıyorsan allaha saygın yok.çünkü senden birisi imkansız olmayan bir şey istediğinde yapmazsan saygısızlık yapmış olmuyor musun?

 5. TürkiyeEe.
  Üye
  Aynen öyle kardeş haklısın.

 6. jerusselam
  Devamlı Üye
  ezana saygı Allaha saygıdır.
  Ezan okunduğunda müzik vs şeyleri kapatalım

 7. Hafız Taha
  Emekli
  İnternette birçok sitede var kendi ilini bulup ezan saatini masa üstünden görebilirsin ama harbi harbi unutursan duymadıysan caiz olarak biliyorum. Ezan okunurken ilahi bile dinlenmez sadece Allah sevgisi namaza davet yani ezan dinlenir. Ezan okunurken bilerek şakrıyı kapamadıysan günahtır karşılıktır hakaret ve saygısızlıktır. Youtubede hasanın rüyası olarak video var izleyebilirsin ezan okunurken şarkıyı kapamıyor ve ne oluyor sonunda 40 dakkalık filmdir.

 8. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  Bnlari dusuneceqinize o wakit camide bulunun veyahut namaza hazrlik yapin sadece ses kismakla olmaz sayqilar..

+ Yorum Gönder