+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allahım Bana Sabır Ver... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Hafız Taha
  Emekli
  Reklam

  Allahım Bana Sabır Ver...

  Reklam

  Allahım Bana Sabır Ver... Mumsema Selamun Aleykum Peygamber Ümmetleri ...

  Ben Ticaret Lisesinde okuyorum bir sıkıntım var. Bazı insanlar %90 bana kötü davranıyorlar. Hep küfür ediyorlar hem bana hem başkalarına ben çok rahatsız oluyorum kendini birşey zannediyorlar bana artislik yapıyorlar seni döverim felan diyorlar bana vuruyorlar ama ben bişi yapmıyorum karşılık vermiyorum. Nedenmi Çünkü Gül Peygamberimin Sünnetini yapıyor onun hareketlerini yapmaya çalışıyor. Lütfen bana yardım edin bunun için dua varmıdır?

  Bikeresinde kavga etti benle ben vurmadım yumruk ve burnuma kafa atmıştı ne olduysa canım acımadı hissetmedim ve onun parmağı çatladı.

  Lütfen yardım ediniz...


 2. sahabeyolunda
  Üye

  Cevap: Allahım Bana Sabır Ver...


  Reklam


  Allahu zülcelal sabır versin ben küçükken banada yapıyorlardı sert bakışlarım ve ciddi oluşum onları çekindirdi ve huylarını bıraktılar asla boyun eğmedim daha sonra bir iki kişinin kafasını şişirdim okulda kimse karışmadı.sana tavsiyem onlara karşı sert bak ve bakarkende Allahım onların kalplerine korku sal ve beni onlara karşı muzaffer kılde Sen Allahu zülcelalden nekadar korkar emirlerine nekadar sığınırsan okadar senden korkar insanlar namaza dikkat et takvalı ol bak görücen herkes seni görünce önünü ilikler .

 3. Hafız Taha
  Emekli
  Allah razı olsun diyer arkadaşlarda ne der bilmiyorum Sen Allahu zülcelalden nekadar korkar emirlerine nekadar sığınırsan okadar senden korkar insanlar namaza dikkat et takvalı ol bak görücen herkes seni görünce önünü ilikler

  Dediğinden gözümden yaş geldi

 4. hatalar
  Devamlı Üye
  Maşallah çok güzel niyet ne yaparsan ALLAH rızası için yap ALLAH senin yar ve yardımcın olur hiç merak etme bolca dua et ALLAH 'a güven Ondan daha güçlü kim olabilir
  ALLAH hepimizi ıslah etsin
  ALLAH yar ve yardımcımız olsun
  DUALARDA buluşmak dileği ile..

 5. Misafir
  Kardeşim Rabbim sana yardım etsin .Rabbim tüm yardıma muhtaç olan kardeşlerime yardım etsin.Amin

+ Yorum Gönder
allahim sabir ver duasi,  allahım güç ver bana dua,  allahim bana sabir ver dua