+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İstemsiz Çıkan Sıvı Nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Spor
  Üye
  Reklam

  İstemsiz Çıkan Sıvı Nedir?

  Reklam

  İstemsiz Çıkan Sıvı Nedir? Mumsema Selamun Aleyküm mumsema ,

  Çok şükür bende tövbeli biriyim mastürbasyon ve türündeki şeylere. Fakat otururken sıvı geldiği yada öyle hissettiğim zaman oluyor. İç çamaşırım ıslanıyor durduk yere. Hiç bir şey düşünmezken görmezken. Aklımda sürekli bu olayda aslında çıkacak mı diye. Bazende idrardan sonra çamaşırım ıslanıyor. Değişik kokular gelebiliyor. Anlayamıyorum. Günah mıdır? Korkuyorum.
  Benim merak ettiğim istemsiz olarak çıkan bu meni mezi yada benzeri sıvılar benim tövbemı bozar mı? Çünkü bu konuda çok hassasım ve doğal olarak korkuyorum. Zaten abdestimi hemen alıyorum böyle bir durumda.

  Cevaplarsanız çok sevineceğim. Allah'a emanet olun. Hayırlı geceler.

  Yazıları okudum abdest konusunda bilgilendim. Fakat tevbe mi bozar mı sorusuna cevap bulamadım.

 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: İstemsiz Çıkan Sıvı Nedir?


  Reklam


  Gelen akıntı mezi ise sadece abdest alırsınız. Kirlettiği yeri temizlersiniz.sizde olan çoğu kişilerde olan bir şey tövbe söz konusu değil.

 3. Hafız Taha
  Emekli
  Görmediğinize meni , mezi demiyeniz VESVELEDİR..

 4. Mumsemma
  Emekli
  ya arkadaşlar ben zamanında izledim meniler cıkarttım ama pişmanım namazda kılıyorum 5 veya 4 vakit Allah beni hor görür diye korkuyorum onceden tovbe ettim ama bidaha zorlandım tekrar yaptım şimdi bundan kurtulmak istiyorum lütfen cevap artık mezileri bırakmaya başladım ama meziler neredeyse her idrarda cıkıyor namaz için abdest aldığımda korkar oldum lütfen açık ve biraz uzun bir biçimde cevap yazın lütfenn ALLAH RAZI OLSUN

 5. Hafız Taha
  Emekli
  Kurtulmak çok basit 3 şekilde.

  Zikir
  Dua
  Namaz

  Eğer benim gibi ergenlik çağındasınız böyle şeyler olur büyünce atlatılır. Günah değil ama 2 namaz arasına kadar gusul abdesti almasınız.

  Sorunuz varsa cevaplayabilirim..

 6. Mumsemma
  Emekli
  ya 13 yaşındayım 14 e gircem ya çok ağlıyorum zamanında çok yaptım zamanında dediğim 2 senedir camiyede giderim vakitlerde yani tevbe etmiştim onu bozdum çokçokçok pişmanım napabilirim ve teşekkür ederim arkadaşım

 7. Hafız Taha
  Emekli
  Rica ederim Allahda senden razı olsun.. Şu bil ki tövbeni istemeden bozduysan Kolaylık dinidir bizim dinimiz Rabbimiz kabul eder inşallah Tevbeni.

 8. Mumsemma
  Emekli
  ya bilerek bozmuştum işte

  senide yordu kardeşim ama ne yapayım bilmeden olmuyo bu konular konuşularak halledilir

  cevap bekliyorum ? lütfen

 9. Hafız Taha
  Emekli
  Niye yorsun biz burda hizmet yapıyoruz Seve seve çekinmeden istediğini sorabilirsiniz. Korkma abdest al yeter. Cinsel filmler izleme göz zinasıdır .

  Aa yazdığım gelmemiş kusura bakma. Biz burda hizmet veriyoruz seve seve istediğini sorabilirsin mümin kardeşim. Cinsel filmler izleme göz zinasıdır bol bol dua ve abdestini eksik etme.

 10. Mumsemma
  Emekli
  önceden izliyodum şimdi izlememeye calısıyorum zaten ( birde siz bu sitenin neyisiniz yanlış anlamayın )

 11. Hafız Taha
  Emekli
  Üyesiyim Ergenlik çağında böyle olur bakmamaya çalış izlemek küçük günahlarındandır göz zinasıdır gusul abdesti aldındığında günahınız affedilir.

 12. Mumsemma
  Emekli

  Reklam


  çok teşekkür ederim zaten yaptığı an hiç 20 dakika bile uzatmadan gusülümü alılırım SON birşey izninle camide ya da bilirsin nihat hatipoğlu gibi hafızlar konuşma yapıyorlar benim aklıma hemen yaptıklarım geliyor zevk alamıyorum ve en son yaş? emin olmak istiyorumda Allah Sizden Razı Olsun

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
iç çamaşırı neden ıslanır,  durduk yere ıslanmak,  ıslanmış külot,  film izlerken çamaşırim islandi,  kadinlarin iç camaşiri neden islanir,  kadinlarda ic camasir neden islanir,  surekli kûlodum ıslanıyo