+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İstenmeden işlenen günah ile tövbe bozulur mu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Alfabetikk
  Üye
  Reklam

  İstenmeden işlenen günah ile tövbe bozulur mu?

  Reklam

  İstenmeden işlenen günah ile tövbe bozulur mu? Mumsema Selamın Aleyküm , ben çok şükür mastürbasyon ve türevlerine tevbe ettim ama bazı konularda danışmak istiyorum
  Aklıma bu tip şeyler geldiği zaman ya uyuyorum yada kafamı dağıtacak uğraşlar buluyorum. Bazen kafamda çok yer tutsada eni sonu kafamdan atıyorum ve masturbasyon yapmıyorum. Ama bazen uyurken sanki bir şey çıkıyormuş gibi oluyor bakıyorum bir şey yok. Çoğunlukla saydam bir sıvı oluyor oda bir iki damla. Bazen yine oluyorum bakıyorum bir damla çıkıyor elliyorum kokusu yok. Bazende iç çamaşırında beyaz nokta görüyorum sabahları ama kokusu yok. Ve bazende sanki ayaktayken çıkıyormuş gibi hissediyorum yine bir şey yok. Cinsel organımda kendine çekilerek sanki bir şey çıkmış hissi veriyor. Ama tövbe ettiğimden beri asla mastürbasyon yapmadım. Artık kendimi vesveseye ve paniğe büründürmüş durumdayım.Bu konular tevbe mi bozar mı? Çünkü bu konuda çok hassas ve huzursuzum. Cevaplarsanız içim ferahlayacaktır. Selametle.

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Tövbe bozulur mu?


  Reklam


  Yetişkinlerde şehvet tahrikinde Mezi çıkar.
  Mezi güslü gerektirmez.
  abdest ve namaz için leke yıkanmalıdır.

  Meziden dolayı tevben bozulmaz.

 3. Alfabetikk
  Üye
  Allah'a şükürler olsun. İçim ferahladı.
  Teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.

+ Yorum Gönder