+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sevgilim olduğu için zinamı yapmış oluyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. say
  Üye
  Reklam

  Sevgilim olduğu için zinamı yapmış oluyorum

  Reklam

  Sevgilim olduğu için zinamı yapmış oluyorum Mumsema iyi günler benim bir sorum olacak benim bir sevgilim var ben 18(erkek) o da 16(bayan) yaşında öncelikle onun bende herhangi bir cinsel arzu uyandıracak giyim hal hareket vb. durum olmadı hatta ve hatta aramızda herhangi bir el ele tutuşma yanlız kalma vb. durum bile olmadı aksine ben onu evleneceğim bayan olarak yani helalim olarak görüyorum ve bende o da zina vb. günahları düşünerek hareket ediyoruz ve ben bugün benim sevgilim olduğu için zina yapıyormuşum diye söylediler aksine benim içimde herhangi buna yaklaşabilcek bir düşünce bile yok. bir açıklık getirebilirmisiniz hatta ayetlerlede daha açıklık getirirseniz sevinirim

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Sevgilim olduğu için zinamı yapmış oluyorum


  Reklam


  Tam zina olmasa da el zinası göz zinası işliyorsunuz.
  Bunlar zinanın öncüleridir.
  Tevbe edin ve evlenin.

 3. İbrahim1
  Emekli
  Anladığım kadarıyla sadece sözlü gibi bir şeysiniz.Zinaya yaklaşmayın derim size.İleride evleneceğiniz birini tanımak için bir süre beraber dışarıda dolaşmanızın hiçbir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.Tabi zinaya yaklaşmadığınız sürece.Daha yaşınız çok genç.Bu yaşta evleneceğiniz kişiyi seçmek pek sağlıklı olur mu bilmiyorum.Yine de mutluluklar dilerim.

+ Yorum Gönder