+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. TolgaS
  Üye
  Reklam

  Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim?

  Reklam

  Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim? Mumsema Selamın aleyküm merhaba hocam 18 yaşındayım sitenize yeni kayıt oldum ama son 1 aydır işlediğim günahlar mı diyim artık ne diyeyim bilmiyorum ama sürekli aklıma geliyor. Eskiden uyuşturucu bağımlısıydım ailemin zoruyla tedavi oldum Allah razı olsun onlardan beni bu illetten kurtardı . Uyuşturucunun arkasına sığınırak Allah'a kitaba herşeye küfür ediyordum o zamanlar bile küfür ettikten sonra pişman oluyordum ama son zamanlarda cok pişman olmaya başladım ve hiç bişeye sahip olamıyorum hiç bir işim rast gitmiyor . Ondan ziyade Yüceler yücesi Allahıma laik bir kul olamıyorum. Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim. Allahın bildiği kuldan saklanmaz. Namaz kılmak istiyorum fakat bi kaç tane dua biliyorum ve bu durumdan cok utanıyorum Allahın huzuruna cıkarken sürekli içimde bir sıkıntı oluyor . Hayatımın düzene girmesi ve bu günahlarımdan vazgeçmem için yardımcı olur musunuz ?
 2. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun

  Cevap: Lütfen bilen birileri yardım etsin


  Reklam


  ALLAH a ve kuran a sovmek insani kufre dusurur' tevbe et istigfarda bulun.Namaza basla . Dua ve sure blmiyorum dediniz fatiha suresi ve ettehiyatu dua siyla namaz kilablrsnz dier sure ve dualari ogrenene kadar. Namaz kilarak hayatni duzene koyablirsin.Ankebut suresi 45.ayetini okuyun ndek istedgmi anlicksin.namaz kilma knusunda ve yaht namaz hakkndaki hukumleri blmyrsan yardimci oluruz.

+ Yorum Gönder