Konusunu Oylayın.: Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim?
 1. 02.Aralık.2013, 04:07
  1
  TolgaS
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 02.Aralık.2013
  Üye No: 102717
  Mesaj Sayısı: 1
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim?


  Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim? Mumsema Selamın aleyküm merhaba hocam 18 yaşındayım sitenize yeni kayıt oldum ama son 1 aydır işlediğim günahlar mı diyim artık ne diyeyim bilmiyorum ama sürekli aklıma geliyor. Eskiden uyuşturucu bağımlısıydım ailemin zoruyla tedavi oldum Allah razı olsun onlardan beni bu illetten kurtardı . Uyuşturucunun arkasına sığınırak Allah'a kitaba herşeye küfür ediyordum o zamanlar bile küfür ettikten sonra pişman oluyordum ama son zamanlarda cok pişman olmaya başladım ve hiç bişeye sahip olamıyorum hiç bir işim rast gitmiyor . Ondan ziyade Yüceler yücesi Allahıma laik bir kul olamıyorum. Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim. Allahın bildiği kuldan saklanmaz. Namaz kılmak istiyorum fakat bi kaç tane dua biliyorum ve bu durumdan cok utanıyorum Allahın huzuruna cıkarken sürekli içimde bir sıkıntı oluyor . Hayatımın düzene girmesi ve bu günahlarımdan vazgeçmem için yardımcı olur musunuz ?

 2. 02.Aralık.2013, 04:07
  1
  TolgaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Selamın aleyküm merhaba hocam 18 yaşındayım sitenize yeni kayıt oldum ama son 1 aydır işlediğim günahlar mı diyim artık ne diyeyim bilmiyorum ama sürekli aklıma geliyor. Eskiden uyuşturucu bağımlısıydım ailemin zoruyla tedavi oldum Allah razı olsun onlardan beni bu illetten kurtardı . Uyuşturucunun arkasına sığınırak Allah'a kitaba herşeye küfür ediyordum o zamanlar bile küfür ettikten sonra pişman oluyordum ama son zamanlarda cok pişman olmaya başladım ve hiç bişeye sahip olamıyorum hiç bir işim rast gitmiyor . Ondan ziyade Yüceler yücesi Allahıma laik bir kul olamıyorum. Allah'a , kitaba sövmenin günahı nedir ? Nasıl tövbe edebilirim. Allahın bildiği kuldan saklanmaz. Namaz kılmak istiyorum fakat bi kaç tane dua biliyorum ve bu durumdan cok utanıyorum Allahın huzuruna cıkarken sürekli içimde bir sıkıntı oluyor . Hayatımın düzene girmesi ve bu günahlarımdan vazgeçmem için yardımcı olur musunuz ?

  Benzer Konular

  - Korkudan yalan yere Kur'an a el bastım günahı nedir?Nasıl telafi edebilirim?

  - Ben kendimi harama bakmaktan alıkoyamıyorum! Lütfen bana yardım edin, nasıl bu günahı terk edebiliri

  - Sevgilimle seviştim bu zina olurmu zinaysa nasıl tövbe edebilirim

  - Şeytana sövmenin günahı var mıdır

  - Namazlarımı huşu içinde nasıl kılabilirim ve nasıl tövbe edebilirim?

 3. 02.Aralık.2013, 04:32
  2
  umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 13.Mayıs.2013
  Üye No: 101338
  Mesaj Sayısı: 1,441
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 15

  Cevap: Lütfen bilen birileri yardım etsin
  ALLAH a ve kuran a sovmek insani kufre dusurur' tevbe et istigfarda bulun.Namaza basla . Dua ve sure blmiyorum dediniz fatiha suresi ve ettehiyatu dua siyla namaz kilablrsnz dier sure ve dualari ogrenene kadar. Namaz kilarak hayatni duzene koyablirsin.Ankebut suresi 45.ayetini okuyun ndek istedgmi anlicksin.namaz kilma knusunda ve yaht namaz hakkndaki hukumleri blmyrsan yardimci oluruz.


 4. 02.Aralık.2013, 04:32
  2
  Sadece ALLAH'a kul olun  ALLAH a ve kuran a sovmek insani kufre dusurur' tevbe et istigfarda bulun.Namaza basla . Dua ve sure blmiyorum dediniz fatiha suresi ve ettehiyatu dua siyla namaz kilablrsnz dier sure ve dualari ogrenene kadar. Namaz kilarak hayatni duzene koyablirsin.Ankebut suresi 45.ayetini okuyun ndek istedgmi anlicksin.namaz kilma knusunda ve yaht namaz hakkndaki hukumleri blmyrsan yardimci oluruz.

+ Yorum Gönder