+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Torpil ve Rüşvet nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. azeri
  Üye
  Reklam

  Torpil ve Rüşvet nedir?

  Reklam

  Torpil ve Rüşvet nedir? Mumsema sa arkadaşlar ben fem dershanelerine gidiyorum ve bugün hoca birkaç arkadaşımızla beraber bizlere zaman gazetesine üye olun sizi polis yapıyım demeye getirdi ben gitmeyi düşünmüyorum torpil olduğu için doğru mu yaptığım sizce

 2. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun

  Cevap: Yaptığım ne derecedoğru


  Reklam


  aleykum selam ve rahmetullahu ve barekatuhu torpil yapmak dinen caiz degildir zira başkasının hakkı yeniliyor kul hakkıdır!!!!!
  yaptıgınız dogru tebrik ederim.

 3. azeri
  Üye
  eyvallah kardeşim

 4. Huzurİslamda
  Üye
  bende geçen yıl polislik istedim dayım fln aracı olup femden tanıdık bulmuştu gönlümde bu torpil olayı yoktu istemedim ama dayımı kırmamak içinde gittim o kişiyle görüştüm ama her gece allaha dua ettim o torpil olmasın diye sonundada olmadı sevindim. he polislik sınavını kazandımmı hayır kazanamadım :D üzgünmüyüm hayır mutluyum allah hemşireliği kazanmama vesile oldu. bence polisliğe göre kat kat iyi bi meslek. hiç değilse insanlar sana minnettar kalıyor polislikteki gibi dışlanmıyor. şimdi ise allahımın izniyle bitirmem gerekiyor bu ölümü. şunuda ekliyim polisliği kazansaydım gitmezdim çünkü torpil tek aşkım olan polisliği soğuttu benden.
  çok konuştum farkındayım şunuda ekliyim torpille girdiğini düşün o mesleğe başlıyosun ve her ay maaşını aldığında haksız bir kazanç elde etmiş oluyosun ve haram lokma yiyosun günah bence. tebrik ediyorum seni.


 5. azeri
  Üye
  eyvallah kardeşim adam resmen 150 tl ver polis yapıyım seni dedi allah hayırlısını helalini versin

 6. @hmet
  Üye
  cemaatçilik çok kötü.
  yanlış anlamayın cemaat kötü demiyorum.
  Hakeden varken hak etmeyeni sırf kişi cemaatindendir diye almak torpildir, rüşvettir Kul hakkıdır.

 7. azeri
  Üye
  öyle dini kullanıp neler yapıyorlar allah doğru yoldan ayırmasın

+ Yorum Gönder