+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Müslüman bu ülkede nasıl Allaha kulluğunu eksiksiz yapabilir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. musab
  Hadis Öğrencisi
  Reklam

  Müslüman bu ülkede nasıl Allaha kulluğunu eksiksiz yapabilir?

  Reklam

  Müslüman bu ülkede nasıl Allaha kulluğunu eksiksiz yapabilir? Mumsema yine sinir oldum ya.cuma günü 12-13 arası vize sınavım var.milletin umrunda değil adamlar zaten boş olsa gelmiyorki sınav saatindeki cumayı düşünecek.bu bölüm başkanı hiç mi düşünmez cuma günü o saate sınav koymak zorunda değiliz gitmek isteyen gitsin diye.uzun zamandır kazaya namazım hiç yoktu.cuma mecbur öğleni kılacağım.keşke cuma saatinde kılınsaydı diyorum şu an11.30da başlasak 12ye yetişirdim.benim gibi öğrenci kardeşler bu gibi durumlarla karşılaşıyorlar mı.çözüm olarak neler yapıyorlar.

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Müslüman bu ülkede nasıl Allaha kulluğunu eksiksiz yapabilir?


  Reklam


  Saat 12-13 arası yemek saati değil mi?

 3. musab
  Hadis Öğrencisi
  normal ders zamanlarında evet öğle arası.ama sınav haftamızda öyle bir kural yok.öğlenede sınav konabilir.

 4. Hoca
  erimeye devam...
  Hocalarınıza durumu arz edin
  imanlıysa cuma namazına engel deyin, imansız ise yemeğe engel deyin.

 5. musab
  Hadis Öğrencisi
  hocam imanlı olması yetmezki.eminim derlerki sen cuma kılacaksın diye tüm okulun akışınımı değiştirelim.kaza edersin derler.yemek işini demeye bile gerek yok.illaki o saattemi yemen lazım derler.sınav saati değişmesi söz konusu olacağını sanmıyorum.durumu arz edin demişsinde hocam vakit namazlarını bırak,cumada bile ben arkadaşlarımı göremiyorum.tek başıma etki sahibi olamam

+ Yorum Gönder