+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Garip şeyler görüyor ve sesler işitiyorum cinler bana musallat mı oldular? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ardq
  Üye
  Reklam

  Garip şeyler görüyor ve sesler işitiyorum cinler bana musallat mı oldular?

  Reklam

  Garip şeyler görüyor ve sesler işitiyorum cinler bana musallat mı oldular? Mumsema Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar Allah'ın selamı üzerinde olsun.Yazmak için çok düşündüm galiba bana musallat oldular.Öncelikle başımdan geçenleri anlatmak istiyorum.Son 2-3 haftadır garip olaylar sesler duymaya başladım.Geçen yine aynı odamda oturuyordum kapının onunden birisi geçti dış kapıyı açtı ve daha sonra kapattı pencere camından geçtiğini gördüm. ama odamdan dışarı çıktığımda kimsenin olmadığını fark ettim.Daha sonra cinleri araştırmaya başladım.İletişim kurmak istedim karanlıkta biri şekillenir gibi oldu bi anda konsetre olamadım aniden kayboldu ve içimi bi korku saldı daha sonra tekrar denediğimde siyah gölgeler görüyorum hareket eden bazen.Sanki vücudumu uzaktan biri kontrol ediyor gibi hissediyorum.Son zamanlarda gördüğüm rüyaların çoğunu hatırlamıyorum.2 haftadır 2 rüyayı biliyorum sadece.İlk gördüğüm rüyada arkadaşım sokakta sabit duruyor hiç hareket etmiyor bi anda arkasında uzaktan arkadaşıma doğru koşa koşa siyah bir insan gölgesi görüyorum. ben rüyada bu gölgeyi görünce koşarak tekme atıyorum ve aniden uyanıyorum.2. gördüğüm rüyada annemi görüyorum karşımda yatıyor git diyorum git git sadece bakıyor ama bana bakmıyor. Musallat mı oldular sizce yardımcı olur musunuz bana çok zor günler geçiriyorum.Sanki bedenim üstüme yıkılcakmıs gibi hissediyorum.

 2. Hanzala
  Devamlı Üye

  Cevap: Garip şeyler görüyor ve sesler işitiyorum cinler bana musallat mı oldular?


  Reklam


  Aleyküm selam kardeşim. Sen cin falan görmüyorsun kafana çok taktığından sana öyle geliyor. Psikoloğa görünmeni tavsiye ederim ya da korunma dualarını , Ayetel kürsi yi oku Allah'ın izniyle bir daha böyle olmaz.

 3. Ardq
  Üye
  pskologluk bi durum yok bilader. benmim pskolojim gayet sağlıklı diğer insanların pskolojisi bozulur benim pskolojim bozulmaz. pskolojisi bozuk evresini geçtim atlattım bitti sadece cinleri kovmak kaldı geriye. ben ne gördüğümüde ne duydugumuda biliorum akıl saglıgımda gayet iyi.

+ Yorum Gönder