+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Özel soru Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Erkek73
  Emekli
  Reklam

  Özel soru

  Reklam

  Özel soru Mumsema Öncelikle bu soruyu size sormamın nedeni gerçekten samimi cevaplar vermeniz , Sorum:

  Ben 8. sınıfa gidiyorum bi arkadaşım okulda bir çok kişiye eziyet edio yani bullaşıo bende uzun yılardır yaklaşık 7 8 yılık tanıyorum çok yakından da olmsada arkdaşım bu diğer arkdaşlara vurur fillan aynı şekilde 7 8 yıldır tanıdığım gine cok yakın arkdaşım olmayan bi arkdaşım var bu zulum eden arkdaş bii konudan dolayı bu arkdaşı dövdü bende okuda en cok tanınan kişilerdenim ayıptır söylemesi yaşıtlarıma göre baya kalıplı ve güçlüyüm okuldaki diğer arkdaşlarım bu zulum yapan arkdaşı bana şikayet ediyolar bende karasız kaldım ne yapmalıyım die bi ders vermek lzm zaten bu gün bardaktan taşan son damla oldu ona bişey beli etmiyorum ama kendimi zor tutuyorum Bi nevi okulda adalet dağatıyorum ama yani öyle abartıyla değil hakaret etmeden uyarıyorum benden korktuklarından kolay kolay bida bulaşmıolar Okulda bir çok kişi böyle olduğundan idare zaten okuldaki vaziyeti bilio onların yapcağı pek bişey yok sizce ne yapmalıyım şu ana kadar yaptıklarım yanlışmı ne olur şu 2 soruma cevap verinn...


  Cevabınız için şimdiden teşekürler

 2. Zynß-i Huzuя
  Devamlı Üye

  Cevap: Özel soru


  Reklam


  Ders vermek lazim derken onun gibi insanlara zulm edeceksen buyuk hata etmis olursun.
  Ayrica ben ortokul ogretmeniyim senin yasinda ogrencilerim var, guclu biri olabilirsin ama bu ozelligini hayirda kullanman gerek bu sana verilen bi nimet cunku..

 3. Al-i Muhammed
  Emekli
  Kardeşim öğretmenlerin bu konuda bir şey yapamayacağı senin hüsnü kuruntun. Gidin şikayet edin olsun bitsin. Gereken cezayı verirler. Yetmedi okuldan atarlar olur biter.

+ Yorum Gönder