+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi?

  Reklam  Yorum: Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi?
  Peki şimdi ben birinden helallik istedim ve o kisi bana hakkını helal etti. Daha sonra çok farklı olaylar oldu ve bu hellalik istediğim kişi bana ben sana helal ettiğim hakkı haram ediyorum diyebilir mi?

 2. mum
  Administrator

  Yorum: Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi?


  Reklam


  helal ettiğim hakkı haram ediyorum diyebilir mi?
  Dese bile böyle bir hakkı yok yani artık haram etse de boştur

 3. Misafir
  Hocam bana karşı yapılan yanlışlar oldu onlar için helal etmedim hakkımı ama diğer türlü şeyler için helal ettim bu ne kadar doğru yada herkes benim gibimi düşünüyor?

 4. klav
  Özel Üye
  Hak sahibi istediğini helal eder veya bazılarını etmeyebilir.

 5. Misafir
  hocam şimdi bana bi arkadaşım iki kere hakkını helal etti 2 gün sonra helal etmiyorum dedı etmemiş mi oluyor yani ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Bir defa hak helal edildi mi o artık helal olmuştur ve konu kapanmıştır. sonra aynı şey için helal etmiyorum demenin hiç bir manası olmaz ve hak haram olmaz.

 7. Misafir
  Helal ettiğim hakkı mı geri haram etmek istiyorum.mümkün mü

 8. sae
  Üye
  Hayır kardeşim helal ettiğin itibaren artık bu durum ortadan kalkmıştır haliyle artık haram edeceğin bir hakkında kalmamıştır.

 9. Kaan Y.
  Üye
  Peki haram edilen bir hak barıştıktan sonra geri helal edilebilir mi?

 10. #UguR
  mumsema ressamı
  Peki haram edilen bir hak barıştıktan sonra geri helal edilebilir mi?
  Evet Edilebilir.

 11. SiyahMezar
  Üye
  birine hakkımı helal ettiğimi soledim ama mesajla soyledim içimden fazla gelmiyodu sesli şekilde meedim sadece yazdım ama bana yaptıklarından sonra hakkımı helal etmek istemiyorum hakkımı helal etmeme şansım varmı

  ben birine hakkımı helal ettim ama mesajla ettim bana yapmadıgı kotuluk vicdansızlık kalmadı ona hakkımı helal etmek istemiyorum helal ettim ama etmeme şansım varmı?

 12. öylesine
  Üye

  Reklam


  Kardeşim sorunun cevabını kendin vermişsinya.hakkımı helal ettim diyorsun her ne kadar içinden gelmesede baskı altında kalmadan helal etmişsin sonuçta.kafana silah dayamamış.senin ki pişmanlık hakkını helal ettiğine pişman olmuşsun.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
helal edilen hak haram edilir mi,  haram edilen hak helal edilir mi,  bir insan hakkını helal ettikten sonra haram ederse ne olur,  hakkını helal edip vazgeçmek,  helal edilen hak sonradan haram edilir mi,  hak helak ettik ten sonra hak haram edilirmi,  hakkını helal etmekten vazgeçmek