+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi?

  Reklam  Yorum: Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi?
  Peki şimdi ben birinden helallik istedim ve o kisi bana hakkını helal etti. Daha sonra çok farklı olaylar oldu ve bu hellalik istediğim kişi bana ben sana helal ettiğim hakkı haram ediyorum diyebilir mi?

 2. mum
  Administrator

  Yorum: Kul Hakkı helal edildikten sonra geri haram edilebilir mi?


  Reklam


  helal ettiğim hakkı haram ediyorum diyebilir mi?
  Dese bile böyle bir hakkı yok yani artık haram etse de boştur

 3. Misafir
  Hocam bana karşı yapılan yanlışlar oldu onlar için helal etmedim hakkımı ama diğer türlü şeyler için helal ettim bu ne kadar doğru yada herkes benim gibimi düşünüyor?

 4. klav
  Özel Üye
  Hak sahibi istediğini helal eder veya bazılarını etmeyebilir.

 5. Misafir
  hocam şimdi bana bi arkadaşım iki kere hakkını helal etti 2 gün sonra helal etmiyorum dedı etmemiş mi oluyor yani ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Bir defa hak helal edildi mi o artık helal olmuştur ve konu kapanmıştır. sonra aynı şey için helal etmiyorum demenin hiç bir manası olmaz ve hak haram olmaz.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
helal edilen hak haram edilir mi,  haram edilen hak helal edilir mi,  hakkını helal ettikten sonra vazgeçmek,  hakkimi helal etmekten vaz gecilirmi,  hak helak ettik ten sonra hak haram edilirmi,  istemeyerek hak helal edilir mi,  helal eden kisi vazgecerse