+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 25
  Misafir
  Reklam

  Cevap: Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi?

  Reklam  Cevap: Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi? isimli konu Mumsema.com Cevap: Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi?
  Cünüpken boy abdesti alana kadar süreçte sanki elimin deydiği her eşya cünüp oluyor. Sanki cünüplük üstümden başka eşyalara geçiyor. Pantalonumun kenarı, masanın yanından geçsem, acaba masaya süründümü diye vesvese yapıp. Masayı temizliyorum. Tuvalete gitsem elim necasete bulaşmasa bile hiçbir yere dokunamiyorum. Sanki cünüplük bulasacak gibi geliyor. Aşırı derecede vesvese hakim oldu bana. Artık meniyi geçtim idrar bile sanki elime bulaşıyor, ordan elbiseme. O elbiseye dokunamiyorum. İlla yikayacagim. İnanın eşimle cinsel ilişki kurmak istemiyorum bu takintilardan dolayi. Boy abdesti biraz idrarda sonra alınabilir deniyor . Ben en az 5 saat bekliyorum . 10 kere idrara çıkıyorum. Boy abdestinden sonra meni geliyor mu acaba diye (saydam sivi) 10 kere kontrol ediyorum.
  Nasıl üstesinden geleceğim bilmiyorum.

 2. 26
  Misafir

  Yorum: Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi?


  Reklam


  Ben cünüp oldum duşa girmeden cünüp olan boxer i değişsem cünüp olmaz mıyım

 3. 27
  emre
  Devamlı Üye
  Cunüp olan sensin giysilerin değil. Bu nasıl saçma bir düşünce. Gusül almak zorundasın

 4. 28
  azra
  Devamlı Üye
  boxer i değişsem cünüp olmaz mıyım
  Cünüplük manevidir ve tüm vücut yıkanmadan cünüplük hali kalkmaz.

 5. 29
  Misafir
  Selamun Aleyküm abilerim şöyle bir sorum olucak : Ben okuldan geldiğimde temiz yıkanmış kıyafetlerimi giydim. 1 saat sonra felan mastrimasyon yaptım. Ama kiyafetime meni bulaşmadı şimdi cünüp olarak giydiğim kıyafetleri şimdi bir daha giyicem bir şey olur mu ?? Meni bulaşmış olsa bile birsey olur mu ?

 6. 30
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Mastürbasyonu sırf zevk için yapmak haramdır günahtır yapmamalısın. Ancak zinaya düşmekten insan korktuğu zaman yapması caizdir. Meni bulaşan bir yer varsa o yer necistir ya o yer ya yıkanmalı yada değiştirilmelidir.

 7. 31
  Misafir
  Cünüp olduktan sonra giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi? Bu elbiseyle ibadet edlirmi 2 durumdada anlatırmısınız? teşekkürler...

 8. 32
  emre
  Devamlı Üye
  Kıyafete meni bulaşmadı ise tabiki giymeye devam edeceksin. Kıyafet cenabet olmaz senin vücudun oluyor.

 9. 33
  Misafir
  Ben cunupken giyidigim kyafetlerimi gusul aldıktan sonra giyisek bişey olurmu ? Giyisem bile ya deymisse ya deymemisse diye vesvese geliyor bakmak lazım allah razı olsun

 10. 34
  Prens
  Üye
  Gusülden sonra aynı kıyafetler giyilebilir. ya kelimesi pek güzel değil. dikkat durumuna göre kararlı olmak lazım.

 11. 35
  Misafir
  Selamum aleykum hocam bir sorum olacakti
  Hocam ben dusa girdim guslu mu alirken burnum tam yanmadi guslum kabul olmusmudur ardindan kabul olmustur diye ciktim ve cikardigim ic çamaşırı ile giyeceğim iç camasiri ayniydi ve ben cünupken giydigim ic camasirini giymis olabilrm eger onda meni varsa benim vucuduma degmis olablr bu beni cunup yapar mı
  ardinda başka bir iç camasiri giydim içim rahat etmedi ama orami temizlemedim çünu yeni dustan cikmistim her yerim islakti anlayamadim hocam ben ne yapayim bu durumda

 12. 36
  arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Aleykum selam. Gusülde burna suyu iyice vermek yeterlidir. Burnunu acıtacak kadar yapman gerekmez. Cünüp olurken üzerinde olan kıyafetleri giymek caizdir. Bunu giymek yeni gusül gerektirmez. Eğer meni olduğundan şüphe edersen değiştir yeter.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23

cünüpken giyilen elbise gusül abdesti aldıktan sonra tekrar giyilir mi

gusül abdesti aldıktan sonra aynı kıyafet giyilir mi

cünüpken giyilen elbise

cünüpken giyilen kıyafet

cünüpken giyilen kıyafet tekrar giyilir micenabetken giyilen kıyafetlercünüpken giyilen elbise tekrar giyilir mi