+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi?

  Reklam  Cevap: Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi? isimli konu Mumsema.com Cevap: Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi?
  Cünüpken boy abdesti alana kadar süreçte sanki elimin deydiği her eşya cünüp oluyor. Sanki cünüplük üstümden başka eşyalara geçiyor. Pantalonumun kenarı, masanın yanından geçsem, acaba masaya süründümü diye vesvese yapıp. Masayı temizliyorum. Tuvalete gitsem elim necasete bulaşmasa bile hiçbir yere dokunamiyorum. Sanki cünüplük bulasacak gibi geliyor. Aşırı derecede vesvese hakim oldu bana. Artık meniyi geçtim idrar bile sanki elime bulaşıyor, ordan elbiseme. O elbiseye dokunamiyorum. İlla yikayacagim. İnanın eşimle cinsel ilişki kurmak istemiyorum bu takintilardan dolayi. Boy abdesti biraz idrarda sonra alınabilir deniyor . Ben en az 5 saat bekliyorum . 10 kere idrara çıkıyorum. Boy abdestinden sonra meni geliyor mu acaba diye (saydam sivi) 10 kere kontrol ediyorum.
  Nasıl üstesinden geleceğim bilmiyorum.

 2. Misafir

  Yorum: Cünüpken giyilen kıyafet gusülden sonra giyilirmi?


  Reklam


  Ben cünüp oldum duşa girmeden cünüp olan boxer i değişsem cünüp olmaz mıyım

 3. emre
  Devamlı Üye
  Cunüp olan sensin giysilerin değil. Bu nasıl saçma bir düşünce. Gusül almak zorundasın

 4. azra
  Devamlı Üye
  boxer i değişsem cünüp olmaz mıyım
  Cünüplük manevidir ve tüm vücut yıkanmadan cünüplük hali kalkmaz.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
cünüpken giyilen elbise gusül abdesti aldıktan sonra tekrar giyilir mi,  gusül abdesti aldıktan sonra aynı kıyafet giyilir mi,  cünüpken giyilen elbise ,  cünüpken giyilen kıyafet,  cenabetken giyilen kıyafetler,  cünüpken giyilen kıyafet tekrar giyilir mi,  cünüpken giyilen elbise tekrar giyilir mi