+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sinir hastalığına iyi gelen bir dua tavsiye edermisiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. RanT
  Üye
  Reklam

  Sinir hastalığına iyi gelen bir dua tavsiye edermisiniz?

  Reklam

  Sinir hastalığına iyi gelen bir dua tavsiye edermisiniz? Mumsema derdimi burada payLaşıyorum psikoLoğada baş vurdum dua edin bana çok aşırı sinirLiyim aniden patLıyorum ve 5-10 dk sonra pişman oLuyorum amam eLimde değiL içki sigara kumar aLışkanLığım kesinlikle yok ama bendeki bu sinirin nedeni ney ben pisLİk ahLaksız biride değiLim küfretme cürreti dahi gösterdim rıskı kesiLmiş Lanet insana döndüm bunun için muskayapan biriLeri varmıdır araştırmadım hiç sizde dua edin bana allaha isyan eden şirk koşan kuL oLmak istemiyorum.

 2. Snowdrop
  Elhamdülillah

  Cevap: Sinir hastalığına iyi gelen bir dua tavsiye edermisiniz?


  Reklam


  Allah sifa versin.Allah yardimcimiz olsun.

 3. silversoul
  Devamlı Üye
  Sinir hastalığına iyi gelen abdest almak ve namaz kılmaktır ayrıca Kur'an okumaktır. Çünkü öfke şeytandandır.

 4. hatalar
  Devamlı Üye
  Sinirlendiğimiz zaman ne yapmalıyız?

  1. Bildiğiniz gibi önce hastalığın önüne geçmek daha önemlidir. Yani koruyucu hekimlik gibi, manevi hastalıklarımıza karşı da önceden tedbir almak gerekiyor.

  2. Böyle bir durumda hemen abdest almak ve mümükünse iki rekat namaz kılmak. En azından bulunduğumuz konumu değiştirmek. Ayakta isek oturmak, oturuyorsak uzanmak gibi.

  3. Eğer namaz kılma imkanı yoksa Kur'an-ı Kerim okumak. Yüzünden okuma fırsatınız yoksa bildiğiniz sureleri ezberden okumak. Örneğin, Nas, Felak, İhlas, Fatiha, Ayet el-Kürsi gibi.

  4. Ölümü düşünmek. Çünkü ölüm bize dünyaya gelişimizi ve en önemli vazifemizin Allah’ın rızasını kazanmak olduğunu hatırlatır.

  bu linki tıklayıp okumanı tavsiye ederim bende burada buldum. ALLAH yardım etsin hepimize bu konuda ve bir çok konuda hidayetiyle buluşturur inşallah AMİN
  ALINTI :
  SORULARLA İSLAMİYET.COM
  http://www.sorularlaislamiyet.com/qn...k-gerekir.html

+ Yorum Gönder
sinire iyi gelen dua,  sinir icin dua,  Sinirlere iyi gelen dualar,  sinir hastaligina iyi gelen dua