+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Online Film İzlemek Caiz Mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Müslüman
  Üye
  Reklam

  Online Film İzlemek Caiz Mi?

  Reklam
 2. 99/1
  Devamlı Üye

  Cevap: Online Film İzlemek Caiz Mi?


  Reklam


  Öncelikle izleyeceğiniz film, ilmi/dini veya faydalı değilse şu fani dünyadaki değerli vaktinizi fuzuli işlerle harcamış olur, hoş bir amel işlemiş olmazsınız. Bu noktaya değindikten sonra şunu söyleyelim. İnternete konulan filmler genelde korsan olarak yayımlanıyor ve korsan yayıncılık, emeğe saygısızlık ve kul hakkı olduğundan elbette doğru değildir, günahtır. Ancak eğer bir lisans, resmi belge, vb. bir şeyi varsa izleyeceğiniz sitenin, o zaman diyeceğimiz bir şey yoktur ama yine tedbir amaçlı internet yayıncılığından uzak durmak daha iyidir. En iyisi parayı verip öyle yararlanmaktır. Film satın alma, kiralama, sinema vb. şekillerle...

  İnşallah yardımcı olabilmişizdir...
  Selametle!

 3. Müslüman
  Üye
  Filmi kiralayacağım yerdeki adam filmi internetten indirmişse bir sorun olur mu?

 4. 99/1
  Devamlı Üye
  Adamın indirdiği yere bağlı. Dediğim gibi resmi, sertifikalı bir siteyse sorun olmayabilir ama yine de tedbir amaçlı almamakta fayda var.

 5. qwert12380
  Devamlı Üye
  Film kiralama devri biteli yıllar oluyor.Bulman çok zor.Ayrıca orjinal kiralayan bulman daha da zor Ayrıca bu filmlerin parayla satılması çok saçma bence.Zaten film yapımcıları parayı sinemadan kazanıyor.Belli bi zaman sonra kendileri internette paylaşması gerekir.Açgözlülükten adamlar kafayı parayla bozmuş.Birkaç milyon TL daha kazanma derdindeler.

 6. hatalar
  Devamlı Üye
  resmi, sertifikalı bir site var mı peki bildiğiniz ? ben bu yü<den netten filim izleyemiyorum ve müzikte indirmek istemiyorum.

+ Yorum Gönder