+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ablam beni RÜAYSINDA GÖRMÜŞ anlamını bilen varsa? yazabilirmi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hatalar
  Devamlı Üye
  Reklam

  Ablam beni RÜAYSINDA GÖRMÜŞ anlamını bilen varsa? yazabilirmi

  Reklam

  Ablam beni RÜAYSINDA GÖRMÜŞ anlamını bilen varsa? yazabilirmi Mumsema ablam öğlen uyuduğunda nur diye bir arkadaşımız var ortak o namaz kılıyrmuş camide ablam onu bekliyormuş bende dışarda telefonla konuşuyormuşum ordan bi kadın gelip ablama demiş bir kızın dudağını bürüdüler demiş. ablamda bu benim için demişki, yine çok konuşup kavga mı çıkardıki demiş gitmiş bakmışki ben gazetenin üstüne atmışlar dövmüşler gibi. yüzümün yarısı kirli gibi..
  ne olabilir acaba ?
  yani normaldede biraz agrasif bir kişiyim onunlamı alakalı başka bişeymi ? bilenler yazarsa sevinirim ?

 2. 99/1
  Devamlı Üye

  Cevap: Ablam beni RÜAYSINDA GÖRMÜŞ anlamını bilen varsa? yazabilirmi


  Reklam


  Öncelikle rüyanız hayrolsun İnşallah. Bu tip konular için rüya tabirleri bölümü var oraya açabilirsiniz.
  Rüya tabiri, tabiri caizse her yiğidin harcı değildir. Çok bilgili ve feyizli hocalar yapabilir. Dolayısıyla benim gibi acizlerin işi elbette ki değildir...
  Allah utandırmasın.. SELAMETLE

 3. hatalar
  Devamlı Üye
  nereye sorsam kime sorsam veya ne yapmak gerek eğer bi hatamdan dolayı ise kendimi düzeltmek isterim yani tam anlasam

 4. 99/1
  Devamlı Üye
  Bakın benim rüya tabir etme meziyet ve feyzim yok. Ama ufak bir araştırma yaptım. Sizin bu rüyanız birçok anlama gelebilir. Yakınınızın bir kıza hamile olması, keder, dilencilik, geleceğin parlak olması ve hayatta ilerleme, asilik ve günahkarlık, kişinin içinin dışından daha hayırlı olması gibi. Rüyanın detayına sahip değiliz. Rüyada en küçük bir detay atlanırsa tabir fasid olabilir. Dolayısıyla şu anlık bir şey yapamam şahsen...

 5. hatalar
  Devamlı Üye
  olsun elinizden geleni yaptınız ALLAH razı olsun inşallah sıkıntılarınızdan feraha kavuşursunuz umarım hepimizde dualarda bulaşmak dileği ile ..

 6. 99/1
  Devamlı Üye
  Sağ olun hakkınızı helal edin
  Selametle

+ Yorum Gönder