+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kendimi cenabet hissediyorum bu vesvese midir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Kendimi cenabet hissediyorum bu vesvese midir?

  Reklam  Cevap: Kendimi cenabet hissediyorum bu vesvese midir? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Kendimi cenabet hissediyorum bu vesvese midir?
  Selamun aleyküm ben rüyamda bu tarz şeyleri gördükten hemen sonra uyandım ancak çamaşırlarda bişey yoktu.idrardanda bişey çıkmadı ama tuvalete gittikten 5 dk sonra bir damla beyaz sıvı çıktı güsül gerekir mi?

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Kendimi cenabet hissediyorum bu vesvese midir?


  Reklam


  Aleykum selam. Bu durumda gelen meniden dolayı gusül abdesti almalısın.

 3. Misafir
  Hocam Selamın aleyküm hocam ben sabah kalktım ehliyet kursuna kayıt Olucaktim ama baksirimda islaklik varmıdır yok mudur bilmiyorum bende kalktım gittim kursa sonra fotoğraf lazım dediler bende foto çektirdim sonra sınava girdim ehliyet sınavına Sayet ben o gün cünüp isem fotograf da cünüp mu oluyor veya bu ilerde benin kaza yapacağım veya öleceğim anlamına geliryormu

 4. Misafir
  bir bayanı düşledigimiz zaman akan sıvı (sperm degil) ile cenabet olunur mu ?

 5. emre
  Devamlı Üye
  Mezi aktığı zaman sadece kirlenen yerler yıkanır veya değiştirilir. Cenabet olmazsın Gusül gerekmez.

 6. Misafir
  Arkadaşlar bu yazımda sizlere bir sorum olacak ben trafik kazası geçirdim yaralı olarak kurtuldum trafik sigortasına sürekli para yatırdım şimdi o trafik sigortasından belli bir miktar para almak günahmıdır NOT: şimdi iyleştim Allah'a şükür

 7. arifselim
  Yönetici
  Geçmiş olsun. Trafik sigortaları konusu ihtilaflı bir konu olsa da zaruretten dolayı yapılmasına fetva verilmiştir. Sen ödemek zorunda kaldığın gibi sana tanınan haklardan zaruret ölçüsünde istifade edebilirsin.

 8. Misafir
  Selamun Aleyküm ben sabah kalktığımda iç çamaşırım da ıslaklık dahi olmuyor ama penisimi sıktığım da bir sıvı geliyor. Fakat eminim ki bu sıvı "mezi" yoksa gece uyurken "meni" gelmiş olabilir de sonradan "mezi" olmuş olabilir mi ? Lütfen yardım edin. Bu durumdan dolayı da hep cünüpmüşüm gibi oluyor.

 9. Arkat
  Üye
  A.selam. meni çokça olur bir damla gibi olmaz.

 10. Misafir
  Ben gusül abdesti alırken sürekli yinelemek zorunda kalıyorum ve bir türlü abdesti tamamlayamıyorum.Tamamlasam da bu çok uzun sürüyor ve bitse de bazen olmadı deyip çıkmaktan başka çarem kalmıyor.Geçenlerde diş dolgusu yaptırmak için randevu aldım ve o sabah zaruretten dolayı gusül almam gerekti.yine zar zor güslü aldıktan donra banyodan çıktım ve tam saçlarımı kurutacakken kulaklarımın içine su gitmedi sanki diye düşünüp sadece kulaklarıma su vermek için banyoya gidip lavaboda avucuma aldığım suyu kulaklarıma verdim.O an kulağım tıkandı ve tuhaf hissettim.Fiğer kulağa da aynı işkemi yaptım ve içime kurt düştü.Acaba guslüm bozuldu mu?Öyle hissettiysem yeniden gusletmem mi gerekir?Randevu saatim de yaklaşıyordu yani tekrar gusletmek için vaktim yoktu.O kafa karıçıklığıyla hazırlandım ve evden çıktım.Ama içim hiç rahat değildi.Dr. dişime doögu yaptı.Şimdi içimden bir ses gusletmeliydin diyor.Eğer gusletmem gerektiyse dişim artık dolgulu tekrar gusletsem de içine su gitmeyecek.bir hafta sonra da kanal tedavim var.şimdi hiç bir guslüm olmayacak mı,ibadetlerim kabul olmayacak mı diye kendi kendimi yiyorum.Hatta dolguyu söktürmeyi bile düşünüyorum.Ne yapmalıyım?Bana yardımcı olun lütfen.

 11. abdullahbiri
  Üye
  Bence ne yapman gerektiğini biliyorsun. Yapman gereken şeytana oyuncak olmamak her dediğini yapmamak. Kulağın kurumu dedi o zaman sen hayır de ıslandı de ve dediğini yapma yani tekrar yıkama. vesaire diğer tüm dediklerini yapma. kulak asma.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
cünüplük vesvesesi,  ihtilam vesvesesi,  cünüp olma vesvesesi,  cünüplük vesvesesinden kurtulma,  cünüp oldum vesvesesi,  sürekli cünüp hissetmek,  cünüp müyüm emin değilim