+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Oruçlu İken Meni Gelmesi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Oruçlu İken Meni Gelmesi?

  Reklam  Cevap: Oruçlu İken Meni Gelmesi? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Oruçlu İken Meni Gelmesi?
  Selamun aleykum az once seytana uydum dsunurken biraz sivi geldi ama zevk almadim 2 3 damlaydi mezi midir

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Oruçlu İken Meni Gelmesi?


  Reklam


  Mezi ince renksiz ve yapışkandır eğer böyle ise cünüp olunmaz sadece namaz abdestini bozar. Meni ise şehvetle ve fışkırarak çıkar.

 3. Ahmet28
  Üye
  Sadece elle temas sonucu vücuttan çıkan meni orucu bozar. El teması olmayıp ta şevhetten kendi kendine gelen meni ya da mezi orucu bozmaz.

 4. Misafir
  Selamun aleykum hocam çok utanarak.sorum şöyle: oruç iken şeytan a uydum mastürbasyon yaptm güne gün mü tutmam gerekir ve orucum bozuldu ise bozmam olurmu yani bise yemem icmm

 5. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam oruçluyken isteyerek boşalmak orucu bozar ve bir kaza gerektirir. Bu kefaret orucunu gerektirmez. Artık birşey yemen ve içmen bir şeyi değiştirmez ama hürmeten yememen daha doğrudur.

 6. Kloroplast
  Üye
  Arifselim kardeş;

  Öyleyse ramazan boyu millet masturbasyon yapsın sonra nasıl olsa kısa günlerde kaza ederler bu nasıl cevap kardeş.

 7. Misafir
  1- Selamun aleykum hocam , dun gece benim aklimdan o cinsel iliski cikmiyordu ve yatagimda uzanirken zevk aldim ve sivi geldi hic bir sey yapmadan dunku orucum bozuldumu bu menimidir mezimi?

  2- Selamün aleyküm ben orucluyken sabahleyin 1-2 damla meni geldi sanırım iç çamasırı değistirdim gusül almadım orucum bozuldumu

  3- Sa hocam orucluyum afedersiniz ovuşturdum ve bıraktım bıraktıktan sonra meni geldi oruç bozulur mu bozulmazmi???

 8. arifselim
  Yönetici
  1- Aleykum selam. İftar ile imsak arasında meninin çıkmasının oruçla hiç bir ilgisi yoktur. Meni şehvetler ve orgazm halinde çıkar. Mezi ise ince ve şeffaf bir sıvıdır cünüp yapmaz.

  2- Aleykum selam. Eğer sen kendi isteğinle meniyi getirmemişsen orucun bozulmaz sadece gusül abdesti alman gerekir. Eğer sen meniyi getirdiysen o zaman orucunda bozulmuş olur.

  3- Aleykum selam. kendi müdahalen olduğu için bu senin orucunu bozar ve bir gün kaza gerekir.

 9. Misafir
  hocam merhaba oruçlu iken masturbasyon yapmak orucu bozarmı kaza yada kefaret gerektirirmi 2 kez masturbasyon yaptığımda

 10. arifselim
  Yönetici
  Bir ramazanda iki ayrı günde mastürbasyon yapılırsa hem kefaret hemde kaza gerekir. Bir seferde sadece kaza lazım gelir.

 11. Misafir
  S.a hocam. Telefonda kız arkadaşımla mesajlaşırken meni geldi orucu bozar mı?

  ----

  Hocam Oruçlu Iken Aklıma Bişey Geldi Ve Çok Hafif İslaklik Hissettim Açıp Baktihimda Hiç Bisey Yoktu Tualetimide Kontrol Ettim bi yapiskanlik Ve Başka Sıvı yoktu Bu istemsizce Oldu kefaret gerekir mi Hocam CEVAPLARSANIZ Çok Memnun Olurum

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Aleykum selam. Eğer meni senin herhangi bir müdahalen ile gelirse oruç bozulur ama hiç bir şey yapmadan meni gelirse orucun bozulmaz sadece gusül abdesti alman gerekir.

  Akla gelen veya diğer şehvetli durumlarda gelen sıvı mezidir. Mezi orucu bozmaz ve cünüpte yapmaz sadece namaz abdestini bozar.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu