+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ehliyet, zaman ve para Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. MerhabaYarin
  Üye
  Reklam

  Ehliyet, zaman ve para

  Reklam

  Ehliyet, zaman ve para Mumsema Selamum aleykum,

  Ilk pratik ehliyet sinavini malisef kayip etdim. Her pratik sinav icin toplam 350 Euro ödemem gerekiyor. Önümdeki zamanda yine praktik sinavim var. Basarmak istiyorum. Yine basaramassam yine param gidecek. Okulda basarliyim, fakat pratik ehliyet sinavinda neden zorlaniyorum bilmiyorum. Kazanmak istiyorum, cünki bu zamana kadar hem cok zaman sarf etdim bunun icin hemde cok para verdim.

  Bana rahatlatici birseyler söyleyebilirmisiniz? Sizin tecrübeleriniz nedir?

  Duanizi eksik etmeyin

 2. acizkul
  Üye

  Cevap: Ehliyet, zaman ve para


  Reklam


  Aslında ben de sana sormalıyım nasıl oluyor pratik ehliyet sınavı bende inşaALLAH 24 Ağustosta sınava girecem onu geçersem direksiyonum sınavım var.Nasıl yapıyorlar acaba sınavları biraz aydınlatır mısın ?

 3. MerhabaYarin
  Üye
  Yaninda ögretmenin oturuyor, arka tarafta'da TÜV, yani seni imtihan eden oturuyor. Eger ögretmenin arabanin kontrolünü eline almak zorunda kalirsa, o zaman sesli bir sekilde bir "peeeep"-tonu cikiyor arabadan. Seni imtihan eden nereye sürecegini vesayi söylüyor.

  Ama arkadaslar, insallah önümdeki zamanda ehliyeti basarmak istiyorum. Cok param ve zamanim gitdi. Üzülüyorum.

 4. acizkul
  Üye
  Alacağınız ehliyet türü hangi sınıf acaba otomobilkamyon,motosiklet.. felan mı eğer bunlardan biriyse kitabımın arkasında bazı talimatlar var onlara göre puan veriyorlarmış istersen yazarım.Birde şu linkleri incele istersen.

  http://www.youtube.com/watch?v=jVXRYVIFSw4
  http://www.youtube.com/watch?v=huM-XXt4Nqs

+ Yorum Gönder