+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir müslüman sadece sabah namazını kılarsa ne olur ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. killa360
  Üye
  Reklam

  Bir müslüman sadece sabah namazını kılarsa ne olur ?

  Reklam
 2. İslambol
  Üye

  Cevap: Yardım lütfen ?


  Reklam


  5 vakit namazın hepsi farzdır. Bir kısmını yapıp bir kısmını yapmamak olmaz.Diğer namazları kılmadığın zaman günaha gireceğinin bilincinde isen ve yine kılmıyorsan daha büyük günah girmiş olursun.Allah teala bize 5 vakit namazı emretmiştir ve Allah'a hakkı ile ibadet etmek isteyen müminler namazların hepsini eda ederler. Allah bütün namazları hakkı ile eda etmenizi nasib etsin inşAllah. Hocalarımız daha detaylı bilgi verecektir.

 3. killa360
  Üye
  Alıntı islambol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  5 vakit namazın hepsi farzdır. Bir kısmını yapıp bir kısmını yapmamak olmaz.diğer namazları kılmadığın zaman günaha gireceğinin bilincinde isen ve yine kılmıyorsan daha büyük günah girmiş olursun.allah teala bize 5 vakit namazı emretmiştir ve allah'a hakkı ile ibadet etmek isteyen müminler namazların hepsini eda ederler. Allah bütün namazları hakkı ile eda etmenizi nasib etsin inşallah. Hocalarımız daha detaylı bilgi verecektir.
  bilgilendirdiğiniz için teşkkür ediyorum..

 4. İslambol
  Üye
  Yalnız başka bir konun daha varmış ve yaşın çok gençmiş. Sen namazını eda etmeye devam et genç kardeşim.Daha önce kılmadığın namazlardan sorumlu değilsin.Ama diğer namazları da bu yaşta kılmaya gayret edersen senin için çok daha iyi olur.Allah sana hayırlı bir hayat nasib etsin.Allah bu güzel amelden seni ayırmasın.Daha fazlasını yapmanı nasib etsin inşAllah genç kardeşim.

 5. killa360
  Üye
  Amin , ALLAH bizleri peygamber (S.a.v) ın şefaatına nail eylesin...

+ Yorum Gönder