+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ramazan ve uyku Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Sungur
  Üye
  Reklam

  Ramazan ve uyku

  Reklam

  Ramazan ve uyku Mumsema Öncelikle Allah'ın selamı hepinizin üzerine olsun.Ben 14 yaşında bir gencim ve ramazanda sık olmakla birlikte uykusuzluk sorunum var.Bu uykusuzluk ile ilgili bir dua vb. şeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

  RAMAZANINIZIN İLK GÜNÜ HAYIRLI OLSUN

 2. SoruSoran
  Emekli

  Cevap: Ramazan ve uyku


  Reklam


  Uyumaya çalışırken. "Subhanallah" diyerek misal sürekli içinizden zikir çekin. Şeytan uyumanız elinden geleni yapacaktır.(Cübbeli Ahmet Hoca'mızın fikri)

 3. qwert12380
  Devamlı Üye
  Bende de var uykusuzluk.O yüzden sahura kadar oturuyorum.Çünkü yatsam uyuyamam.Uyusam kalktığımda yemek yiyemem.Uyandıktan sonra yemek yemem için 1 saat filan beklemem gerek.O yüzden sahura kadar oturuyorum.Ama bu uyku sorunu insanı deli ediyor.Sıcaktan uyuyamıyorum.Şu anda bile sabahladım.Bu gece en fazla 1,5 saat uyumuşumdur.Gözlerim uykudan kapanıyor ama bi türlü uyuyamıyorum.İşe gitsem ne olurdu acaba çok merak ediyorum.

 4. batuhan00
  Üye
  Bence saat 10 da yatıcaksın. Telefonunu sahur vaktine kuracaksın. Sahur vaktinde uyanırsın alarmın sesine.

 5. qwert12380
  Devamlı Üye
  Yatsı ezanı zaten saat 22:10'da filan okunuyor.Ayrıca uykudan gözlerimi açamıyor bile olsam hemen uyuyamıyorum.Yatağa yattıktan en az 45 dakka sonra uykuya dalabiliyorum.Bazen 1-2 saat yatakta bi sağa bi sola dönüyorum ama yine de uyunmuyor.Büyük ihtimalle konuya açan arkadaşta da aynı sorun var.Bence işe filan gitmiyorsa sahura kadar otursun.Ben öyle yapıyorum.

+ Yorum Gönder