+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İğne olduktan sonra banyo yapılabilir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. teknefes
  Üye
  Reklam

  İğne olduktan sonra banyo yapılabilir mi?

  Reklam

  İğne olduktan sonra banyo yapılabilir mi? Mumsema Dün akşam ateşim vardı ve dokcotoro gittik iğne vuruldum aradan 12 saat geçti acaba banyo yapsam bir sorun olurmu ?

 2. EHLİMAN
  Kıdemli Üye

  Cevap: iğne olduktan sonra banyo yapılabilir mi?


  Reklam


  İğne olduktan sonra banyo yapmanın bir sakıncası yoktur.Hele ki ateşli hastalıklarda banyo yapmak zaten gerekli bir durumdur.Ilık su ile yapılan banyo ateşin düşmesine yardımcı olacaktır.

 3. Misafir
  Yapılır sakıncası yoktur aradan 3saat geçtikten sonra ama uzun süreliş banyo saati olamamaz uzun süreli yaparsan enfeksiyon kapar ve su toplar

 4. Misafir
  İğneden sonra banyo yapabilirmiyim
  Yoksa yapmlylml

 5. Misafir
  Oksapar ignesi vurulduktan sonra hemen banyo yapabilirmiyim

 6. arifselim
  Yönetici
  Normal bir iğneden sonra normalde bir sakınca yoktur. Ama iltihap kapma ihtimali vardır ve hemen sonra uzunca dış alınmaması tavsiye edilmiştir. En doğrusu mutlaka iğnelerden sonra bunu doktoruna sormaktır.

+ Yorum Gönder
iğneden sonra banyo yapılırmı,  iğne vurulduktan sonra banyo yapılırmı,  iğne yapıldıktan sonra banyo yapılırmı,  iğne olduktan sonra banyo yapılırmı,  igne vurulduktan sonra dus alinirmi,  iğne vurulduktan sonra duş alınır mı,  iğneden sonra duş alınır mı