+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Müslümanların dinini yaşamamasından sorumlu muyum? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. cRe
  Üye
  Reklam

  Müslümanların dinini yaşamamasından sorumlu muyum?

  Reklam

  Müslümanların dinini yaşamamasından sorumlu muyum? Mumsema arkadaşlar benim hep içimi rahatsız eden şöyle birşey var. sanki her insandan sorumluyum mesela açık bi kadın görsem niye kapalı değil diye üzülüyorum. veya küfür eden birisi için hem kızıyor hem üzülüyorum veya birisine birşey olursa hep benle alakalı diye görüyorum.benim suçum gibi. yani kısacası herkesin anası babasıymışım gibi korumaya calısıyorum veya kötü işler yapmaması gerektıgını soyluyorum buda benı daha cok yalnızlastırıyoruz. sizde dinimiz buna ne diyor biraz karışık oldu ama umarım ruh halımı anlamısssınızdır. sevgiler.


 2. İnanc
  Devamlı Üye

  Cevap: Sorumlumuyum :/


  Reklam


  Herkes senin gibi düşünse keşke kardeşim.
  Sen elinden geleni yapıyorsun onlara hatalarını söylüyorsun.
  Sen üzerine düşeni yap geresini onlar düşünsün.
  Rabbim yar ve yardımcın olsun.

 3. cRe
  Üye
  teşekkür ederım kardesım de. bu iş baya yoruyor beni. birde karşı daki insanlardan deger goremeyınce sorma gitsin. bir kez cok onemlı bı konu hakkında konustum. evelsi gün herkes dalga gecmeye vs. ama anlatamyadabılırdım ben bılıyorum. ama onlara da bırsey olmasın ıstyrm :/

+ Yorum Gönder