+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Güzellik, akıl, huzur, mutluluk ve zengin olmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Jordisss94
  Üye
  Reklam

  Güzellik, akıl, huzur, mutluluk ve zengin olmak

  Reklam

  Güzellik, akıl, huzur, mutluluk ve zengin olmak Mumsema arkadaşlar ben 3 senedir Allah'tan güzellik , akıl , huzur , mutluluk ve zengin olmak istiyorum , ve 3 senedir hemen her gün o duaları okuyorum hepsinin ayrı ayrı duaları var ve bir kısmı kabul, duaları okumayı bırakınca geri gidiyor gelen şeyler , çevremde falan bazı insanlar var adamın dinle falan hiçbir alakası yok bi dua okumuşluğu yok adam doğuştan yakışıklı zengin akıllı falan yani hiçbir şey yapmasına gerek yok , acaba benim ruhum falan mı bozuk ne yaparsam yapayım hayatta istediğim şeylere kavuşamadım , benim bu şansızlığımın sebebi nedir ya da bazı insanların bu kadar şansı, o kadar kötü bi adamda değilim bildiğim kadarıyla

 2. dr.şeriati
  Üye

  Cevap: Güzellik, akıl, huzur, mutluluk ve zengin olmak


  Reklam


  Kardesim yasin kac bilmiyorum ama inanmis oldugun dinin nasil bir din olduguyla ilgilensen biraz boyle soru vr sorunlarin olmaz. Yani biz nasil bir anlayistaki dini kabul etmisiz o yolda yola cikmisiz. Bir kac satirlik cevap verilecek bir soru degil bu verilse bile amacina ulasacagini sanmiyorum. Arada risale i nur okumani tavsiye ederim. Allah yar ve yardimcin olsun.

+ Yorum Gönder