+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ahirette Sevdiğine Kavuşamamak Var mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Ahirim olsun istiyorum

  Reklam  Ahirim olsun istiyorum isimli konu Mumsema.com Ahirim olsun istiyorum
  Ben evliyim ama başkasını seviyorum oda evli o da seviyor çocuklarımız var diye sevgimizi ahirete sakliyoruz orda beraber olur muyuz

 2. emre
  Devamlı Üye

  Yorum: Ahirette Sevdiğine Kavuşamamak Var mı?


  Reklam


  Evli olduğunuza göre ahirettede birlikte olacağınız kişiler eşlerinizdir. Sevginiz şeytanidir hayırlı bir yanı yoktur. Zina sadece cinsel ilişki değildir bakışmak dokunmak gibi şeylerde zina kategorilerine girer. Heleki evlilerde bunun günahı katlanarak artar.

 3. Misafir
  kardeş nasıl bir çözüm buldun sen lütfen bana yaz cevabı..
  benimde içinde bulunduğum durum senin konu gibi.. ve bırak onun şeklinde birini illa o olsun istiyorum birlikte olacağım kişi.. ve onu çok kıskanıyorum onun başka bir insanla olmasına dayanamıyorum ayakta bile duramıyorum.. bu dünyada zaman sonlanıncaya kadar sabretmeyi gözüme kestirebilirim ama onunla eğer hiçbir koşulda ve varlıkta kavuşamamak varsa varolmak bile bana acı verir..
  onu bu yaşamda kimse benden fazla sevemez.. ama 3 yıldır evli ve ben onun evli oldğunu bilmiyorum aşık olmadan ve böylesi sevgi yüklenmemişken ama şimdi evli olduğunu bilsemde aklıma gelişinde onsuzluk dayanılmaz.. günaha girmek istemiyorum ama ileri gidip kötü şeyler yapmaktan korkuyorum bana yarımcı ol sen nasıl bir fikir buldun..

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
ahirette evlilik,  sevdiğine kavuşamamak,  sevipte kavuşamayanlar ahirette kavuşur mu,  bu dünyada sevdiğine kavuşamayan ahirette kavuşur mu,  dünyada sevdiğine kavuşamayan ahirette kavuşur mu,  dünyada sevdigine kavusamayan ahirette kavusur,  ahirette sevdiğine kavuşmak