+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ahirette Sevdiğine Kavuşamamak Var mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Ahirim olsun istiyorum

  Reklam  Ahirim olsun istiyorum isimli konu Mumsema.com Ahirim olsun istiyorum
  Ben evliyim ama başkasını seviyorum oda evli o da seviyor çocuklarımız var diye sevgimizi ahirete sakliyoruz orda beraber olur muyuz

 2. emre
  Devamlı Üye

  Yorum: Ahirette Sevdiğine Kavuşamamak Var mı?


  Reklam


  Evli olduğunuza göre ahirettede birlikte olacağınız kişiler eşlerinizdir. Sevginiz şeytanidir hayırlı bir yanı yoktur. Zina sadece cinsel ilişki değildir bakışmak dokunmak gibi şeylerde zina kategorilerine girer. Heleki evlilerde bunun günahı katlanarak artar.

 3. Misafir
  kardeş nasıl bir çözüm buldun sen lütfen bana yaz cevabı..
  benimde içinde bulunduğum durum senin konu gibi.. ve bırak onun şeklinde birini illa o olsun istiyorum birlikte olacağım kişi.. ve onu çok kıskanıyorum onun başka bir insanla olmasına dayanamıyorum ayakta bile duramıyorum.. bu dünyada zaman sonlanıncaya kadar sabretmeyi gözüme kestirebilirim ama onunla eğer hiçbir koşulda ve varlıkta kavuşamamak varsa varolmak bile bana acı verir..
  onu bu yaşamda kimse benden fazla sevemez.. ama 3 yıldır evli ve ben onun evli oldğunu bilmiyorum aşık olmadan ve böylesi sevgi yüklenmemişken ama şimdi evli olduğunu bilsemde aklıma gelişinde onsuzluk dayanılmaz.. günaha girmek istemiyorum ama ileri gidip kötü şeyler yapmaktan korkuyorum bana yarımcı ol sen nasıl bir fikir buldun..

 4. Misafir
  Merhaba ben bir evlilik yaptım boşandım sevdiğim bekar bir erkek oldu ikimizde çok sevdik birbirimizi bekar olarak da iş kazasında öldü hayattan beklentim yok dua ediyorum sürekli ahirette bekar olarak ölenler hıriyelerle ewlenicek duydum şimdi biz kavuşamıycakmıyız beni unutur mu ben orda kavuşmayı bekliyorum

 5. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Başın sağolsun Allah rahmet eylesin. Önemli olan Allah'ın cennetine girmektir daha sonra herşeyi orda kolay kılacak olan Allah'tır. Bizim bildiğimiz evli olarak ölenlerin cennette evliliklerinin süreceğidir.

 6. Misafir
  mehaba hocam eşim hemen hemen bir aydır hakkin rahmetine kavuştu biz birbirbirimizi çok severdik es konusunda cevabınız okudum müslüman bir erkeğe dünyadan iki kadın eş olacak demissiniz ben buna çok üzüldüm orda birden fazla kadinlami evlilik yapılıyor erkek isterse sadece sevdiğini almaz mi diğer dünyada bu konu halkkinda aydinlatabilir misiniz beni teşekkürler ...

 7. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Allah rahmet eylesin başın sağolsun. Cennette zorlama yoktur. Allah orda sana dilediğini verir. Cennette olan eşler evlilikleri devam edecek Allah'ın izniyle. Erkek sadece eşini isteyebilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23

ahirette evlilik

sevdiğine kavuşamamak

sevipte kavuşamayanlar ahirette kavuşur mu

bu dünyada sevdiğine kavuşamayan ahirette kavuşur mu

dünyada sevdiğine kavuşamayan ahirette kavuşur mu

ahirette sevdiğine kavuşmak

dünyada sevdigine kavusamayan ahirette kavusur