+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Melekler ile ilgili yalan yanlış bilgiler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. abdülsamet
  Üye
  Reklam

  Melekler ile ilgili yalan yanlış bilgiler

  Reklam

  Melekler ile ilgili yalan yanlış bilgiler Mumsema son günlerde çokça gördüğüm birşey meleklerle terapi benzeri dedikodu internet siteleri ve kitapçılardaki kitaplar benim görüşüm birkere meleklerin resmedilmesi özellikle cinsiyetli olarak günah olduğu için çok saçma oluyor kitapların kapakları ayrıca orada diyor ki küçük şeyleri meleklerden istiyorum yahu sen kimsinde allahın güç verdiği melekleri allahtan üstün tutuyorsun ve onları gördüğünü söylüyorsun arkadaşalar ben tam anatamamış olabilirim ama bence bu şeyler insanları hıristiyanlaştırmak içindir çünkü hıristiyanlarda melek kültürü varr meleklere dua ediyorlar yani bunu söylerken bile çok sinirleniyorum neyse tam yazamamış olabilirim siz bu sitelere bakın ne demek istediğimi anlarsınız (aşa sadece allaha kulluk ederim ama meleklerede inanırım zaten imanın şartlarındandır dua etmek günah olurmu bu arada ? gibi saçma sorula ormuşlar sitelerde sizin görüşünüz nedir ?)

  siteler ise şunlar .reklam silindi..... (kadının yüzünde nur yok )
  ----------------------- (kadının zaten giyinmesinde hayır yok ne terapisi ne meleği gelir bu kadına en çokta bunlara kızıyorum. haşa ben kötü amaçlı paylaşmadım yanlış anlaşılmasın. )

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Melekler ile ilgili yalan yanlış bilgiler


  Reklam


  0- Meleklere veya başka hiç bir yaratıktan istenmez/dua edilmez. İstekler sadece Allaha arzedilir.
  1- Kardeş verdiğin siteleri daha önce biz gördük maalesef elimizden gelen bir şey yok. insanlar gereği gibi inanmayınca böyle saçmalıklarla meşgul olyorlar.
  2- Konu içerisinde başka sitelerin ismini verip hakaret etmeyelim.
  3- Konu başlıklarını tek kelimeden oluşması forum kurallarına aykırıdır.

 3. silversoul
  Devamlı Üye
  İletişim kurdukları aslında melekler değil cinler diye tahmin ediyorum.

 4. abdülsamet
  Üye
  çok özür dilerim mum söz veriyorum bundan sorna daha dikkatli olacağım teşşekürler uyarınız için

+ Yorum Gönder