+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Verdiğim zararı karşıladım bu durumda kul hakkı üzerimden kalkarmı ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. İnanc
  Devamlı Üye
  Reklam

  Verdiğim zararı karşıladım bu durumda kul hakkı üzerimden kalkarmı ?

  Reklam

  Verdiğim zararı karşıladım bu durumda kul hakkı üzerimden kalkarmı ? Mumsema Selamunaleykum...Okulda yanlışlıkla fayans kırdım . Bunu idareye bildirdim katkı parasını vermemi söylediler .10 tl fazla vermemi söylediler ceza olarak bende dedikleri şekilde okula katkı parasını verdim . Bugün müdüre parayı verdiğimi söyledim ve kırık olan fayansın yerini söyledim .Bu durumda kul hakkı üzerimden kalkmış olurmu ? .Eğer kırık fayansı değiştirmeseler yine kul hakkında olurmuyum ?

 2. muvahhidim
  herşey O'nun için..!

  Cevap: Verdiğim zararı karşıladım bu durumda kul hakkı üzerimden kalkarmı ?


  Reklam


  Selamunaleykum...Okulda yanlışlıkla fayans kırdım . Bunu idareye bildirdim katkı parasını vermemi söylediler .10 tl fazla vermemi söylediler ceza olarak bende dedikleri şekilde okula katkı parasını verdim . Bugün müdüre parayı verdiğimi söyledim ve kırık olan fayansın yerini söyledim .Bu durumda kul hakkı üzerimden kalkmış olurmu ? .Eğer kırık fayansı değiştirmeseler yine kul hakkında olurmuyum ?

  Kardeş;
  Gereken yapılmıştır sorun yok!..


  O'na emanet ol..
  celle celeluh..


+ Yorum Gönder