+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namaza Başladığım veya Allahı Düşündüğüm Anda kötü düşünceler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. pars06
  Devamlı Üye
  Reklam

  Namaza Başladığım veya Allahı Düşündüğüm Anda kötü düşünceler

  Reklam

  Namaza Başladığım veya Allahı Düşündüğüm Anda kötü düşünceler Mumsema Selamlar herkese.Ben son günlerde ne zaman namaza veya allahı düşünmeye başlasam hemen Allah ile ilgili kötü düşünceler(söylemeye bile utanyorum)geliyor.Namazda gaflet içindeyken sorun yok ama ne zaman sureleri düşünsem o kötü hisler geliyor bende artık bıktım.Bunlar nedendir ne yapmam gerekir?

 2. Anason
  Üye

  Cevap: Namaza Başladığım veya Allahı Düşündüğüm Anda kötü düşünceler


  Reklam


  Kardeş bu aklına gelenler vesvesedir.Şeytan birine vesvese veriyorsa bu o kişinin imanlı olduğunu ve doğru yolda olduğunu gösterir, bizi doğru yoldan saptırmaya çalışır. Şeytan Yoldan Çıkmışlarda Uğraşmaz Zaten.Vesveseleri önemseme aldırış etme.
  Şeytan, kupkuru ve bomboş kalblerle uğraşmaz ve böyle sermayesiz kimselere vesvese okları göndermez. Deniz korsanlarının, her zaman hazine bulunan, yüklü gemilere taarruz etmeleri ve define bulunan adalara saldırmaları gibi şeytan da, her zaman iman cevheri taşıyan kalblere hücum eder.

  Selametle.

 3. fevzi06
  Üye
  çok güzel cevaplamıssın anason

 4. pars06
  Devamlı Üye
  Peki teşekkürler.Sabredeceğim artık.

+ Yorum Gönder