+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Okula mescid actirmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. SemiNur
  Üye
  Reklam

  Okula mescid actirmak

  Reklam

  Okula mescid actirmak Mumsema Sayin kardeslerim,

  Bir sorum olacak: Okula mescid acilmasi icin herkesi harekete geciren bendim. Okul yetkilerinlede görüsdüm. Simdi bakanlikdan birisi gelip bizimle görüsmek istiyor. Bir grup ögrenci bu is icin hazir. Yanliz benden habersiz bu ögrenciler malisef o görüsme zamanini tam benim ders gördügüm zamana dek getirmis. Yani simdi görüsmeye katilsam, dersimi kaciracagim, ve o dersi tekrarlamak cok zor olacak veya imkansiz. Ögrenci grubu bana "Biz hallederiz, sen dersine git" dediler. Simdi bir yandan dersim benim icin cok önemli, öte yandanda baslatmis oldugum isi bitirmek istiyorum. Fakat dedigim gibi dersi kacirirsam, o zamanda zorluk cekeceyim. Simdiden kendi kendime soruyorum: "Allah hadi senin bu isi yarida biraktigim icin senden razi deyilse ve sana darilirsa?". Bu is beni yoruyor.

  Sizin fikriniz nedir

 2. sour
  Üye

  Cevap: Okula mescid actirmak


  Reklam


  kardeş onlar halledecekse yarıda bırakmış olmazsın ki. bu sana nefsinin bir oyunu olabilir mi? hani mescidi ben açtırdım diye kibirlendirip sevabını çalmak istiyor olabilir mi iblis

 3. SemiNur
  Üye
  Hayir öyle bir düsüncem yok. Sadece: "ya Allah baza kizarsa. Ya bana neden o isi bitirmediyime dair hesap sorarsa. Ya bana iyi amel olarak yazmazsa, o isi bitirmedigim icin?". Bu beni üzüyor.

+ Yorum Gönder